Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Iskolába meddig bírja a tojás...

Iskolába meddig bírja a tojás a szendvicsben?

Figyelt kérdés
Na szóval az a lényeg hogy ha viszek az iskolába egy szendvicset amiben pl van főtt tojás vagy rántotta, az meddig bírja a táskámba? Vagy inkább rakjam be a hűtőbe(van a termunkben)? Olyan 13:00kor szoktam megenni, legkésőbb 14:00kor. Ha hülye kérdés előre bocsanat hogy elpusztitom az utolso agysejtjeiteket :'D

dec. 9. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Tojást ne vigyél nyilvános helyre, ritka budos.
dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Simán bírja
dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt biztos nem romlik meg.
dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Kis hütőtáskába berakod egy jegakkuval.Lunchbox kis szuper vászon táskát veszel :) Én úgy tartanám ha reggel 8tól csak 13h kor enném meg.
dec. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Régebben ezt vitték egész napos kirándulásokra, nyáron is, és nem lett semmi baja a tojásnak, akár két napot is simán kibír mindenféle hütés nélkül.
dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :))
dec. 9. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
föt tojci siman 2 napot is kibir. szoktam nehal elore többet fözni es kinnt hagyom. Szoval ne aggodj
dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban húsvétkor 20-30 (főtt) tojást festettünk, és az kint volt az asztalon 2-3-4 napig. Mai ésszel nem csinálok ilyet, de amúgy soha semmi bajunk nem volt tőle
dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fél délelőtt nem lesz semmi baja amíg tart a tanítás.
dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!