Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hízok? kb 20 napja...

Miért hízok? kb 20 napja figyelek a bevitt élelmiszer mennyiségéra. reggelizek rendesen, tej kenyér, valamilyen felvágott, nem viszem tulzásba. Az ebéd szokásos, de úgy félúton befejezem. a vacsi kevés tejfel.4 kg-ot híztam. miért?

Figyelt kérdés
hízás

2023. ápr. 29. 11:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi kalóriát fogyasztasz egy nap?
2023. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Ehhez tudni kellene, mit és mennyit ettél elötte, konkrétan mit és mennyit eszel most, mit és mennyit eszel-iszon két föétkezés közben, illetve milyen magas vagy, hány kiló, hány éves, nö vagy férfi illetve mennyit mozogsz.


Feltehetöen a "figyeléssel" több kalóriát viszel be, mint elötte, mert két evés közt éhes vagy és bekapsz pár falatot, vagy több üdítöt vagy kávét/teát iszol cukorral.


Csodák nincsenek, ha kevesebb kalóriát fogyasztasz, akkor kizárt, hogy hízzál.

2023. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
sokszor elkezd a tested vizet kötni ha elkezded a fogyokurat. ne aggodj beall es elkezdesz fogyni. valoszinuleg viz lesz amit latsz a merlegen
2023. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
29%
Betegség? Pajzsmirigy problémák?
2023. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
13%

Kevés az info…


Viszont ha fogyni szeretnél változtass!


Kenyér helyett rizs.

(100g rizs/ 354 kcal.)


Felvágott helyett csirkemell.

(100g/ 113 kcal.)


Tej helyett ásványvíz.

(X liter 0 kcal.)


Tejföl helyett vegyes saláta.

(100g/ kb 30 kcal.)


Ez mellé mehet még omega3-6-9 kapszula és multivitamin!


Többi info itt:

[link]


Napi kalória meg itt:

[link]


7 napból 5-6 nap végzek kardiót diéta mellett. 52 kilót fogytam eddig. Kemény “meló” de ha számolsz és igazán akarod nincs lehetetlen! Hajrá!

2023. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
0%

Én vagyok az 5.


Azt még elfelejtettem írni, hogy fogyassz több vizet mint eddig. Amióta csinálom én napi 2,5 literrel iszok többet. Eleinte vannak mellékhatások(WC)!


Súlyodat meg mindig ébredés után mérd! Napközben már az étkezés és a folyadék miatt ingázni fog.

2023. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
88%
egy kis mozgás is segít
2023. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű rosszul van beállítva a kalória/ és vagy tápanyagbeviteled, illetve keveset mozogsz.

Ha szükséges, számold újra. Neten vannak kalóriaigény kalkulátorok.

Én majdnem annyit viszek be, már normàl súly és közepes aktivitás mellett , amennyit a kalkulátor ír, pici különbség van csak, kicsit eszek csak többet. 2230 kcalt ír a testsúlyom megőrzésére ( már súlyt tartok), én 2300-2400- néha 2500 kcal körül fogyasztok naponta. Ezzel szépen lefogytam. Szóval nagyjából be tudta lőni a számoló, mennyi energiára van szüksegem. Igaz, a tápanyag arányok teljesen mások, nekem megfelelőbbek a sablonnál ami ott írva van. + Heti 5x2 órát sportolok egyébként. Fokozatosan építettem be.

2023. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Hány kiló voltál, amikor elkezdted "figyelni" mit eszel?

Mindig ugyanarra a helyre teszed a mérleget, amikor méred magad?

És mindig ugyanaz a ruha van rajtad ilyenkor?

2023. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező! Mennyit tudsz a kalóriaszámolás alapjairól?
2023. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!