Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem...

Mit lehet tenni, ha nem érkezett meg Amerikából a Sorel csizmától rendelt csomag hónapok óta ?

Figyelt kérdés
Sorel csizma oldaláról rendeltem még tavaly novemberbe.. követtem egy csomagot. Azt nem értettem miért vitték francia országba és onnan Magyarországra.. na ahogy magyarba ért azt írta hogy a depóba elveszett vagy keveredett.. én írtam a sorel csizma oldalának de nem kaptam választ több megkeresésre sem és a pénzem sem kaptam vissza! Nem volt valami olcsó egyébként és ez már tavaly novemberbe történt . Egy idő után már nem lehet követni sem .. vagy 2 hónapig jelezte hogy el akadt magyarorsazagon és ennyi.
ápr. 3. 19:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Levonni a tanulságot. És olyan helyről rendelni, ahol van minimum egy működő ügyfélszolgalat és 100-ból legalább 98 jó vélemény.
ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Én ezt értem de ha kamu az oldal miért jelezte a szállító hogy van nála csomag ?
ápr. 3. 20:00
 3/35 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy az egyes mondja, és azért hacsak nem fellelhetetlen pont az a modell, amit keresel, tele van velük Európa is, érdemesebb az EU-n belülről rendelni.
ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
ápr. 3. 20:02
 5/35 anonim ***** válasza:
65%
2. Simán lehet, hogy tényleg elkallódott. Miért csak most kezded keresni, és nem novemberben a szállítónál is?
ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem találtam máshol sajnos azt a fazont
ápr. 3. 20:03
 7/35 A kérdező kommentje:
Azért mert nem tudtam hogy kinek adják át Magyarországon és elérhetőséget sem találtam sehol . Az a baj egyszer rendeltem Amerikából nem nagyon tudom hogy működik akkor pl nem is jelezte pontosan hol van egyszer csak megjelent vele a futár
ápr. 3. 20:04
 8/35 anonim ***** válasza:
65%

4. Ezen az oldalon a "lépjen kapcsolatba velünk" alatt az e-mail:

LUISASMITH011@GMAIL.COM


Hát ok....

ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nekem nem adott ki e-mail címet hanem ott tudtam írni illetve oda ahonnan kaptam a vissza igazolót
ápr. 3. 20:05
 10/35 anonim ***** válasza:
0%

"egyszer csak megjelent vele a futár"


Akkor mégis megérkezett erről a kamunak tűnő oldalról?


Vagy csak reklámozni akarod az oldalt?

ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!