Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem...

Mit lehet tenni, ha nem érkezett meg Amerikából a Sorel csizmától rendelt csomag hónapok óta ?

Figyelt kérdés
Sorel csizma oldaláról rendeltem még tavaly novemberbe.. követtem egy csomagot. Azt nem értettem miért vitték francia országba és onnan Magyarországra.. na ahogy magyarba ért azt írta hogy a depóba elveszett vagy keveredett.. én írtam a sorel csizma oldalának de nem kaptam választ több megkeresésre sem és a pénzem sem kaptam vissza! Nem volt valami olcsó egyébként és ez már tavaly novemberbe történt . Egy idő után már nem lehet követni sem .. vagy 2 hónapig jelezte hogy el akadt magyarorsazagon és ennyi.
ápr. 3. 19:46
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Ha tudnál értelmezni írtam hogy egyszer rendeltem máskor Amerikából !!! Teljesen más csomag.. nem értek hozzá ezért írtam .. és hogy akkor nem jelezte egy idő után merre van és megjelent vele a futár..
ápr. 3. 20:09
 12/35 anonim ***** válasza:
78%
[link] a webcime az oldalnak, nem az a "magyar" gagyi masolat. At lettel verve, ennyi.
ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez már tényleg veszett fejsze .. franc sem gondolta hogy nem valódi az oldal
ápr. 3. 20:16
 14/35 A kérdező kommentje:
Azért én írtam most az eredeti oldalnak hogy a nevükbe vernek át embereket.
ápr. 3. 20:19
 15/35 anonim ***** válasza:
65%

Tök felesleges. Egyrészt nem tudnak vele mit kezdeni, másrészt egy bezár, három újra nyit. Online ez már semmiség.


Mennyit utaltál át előre?

ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Azt néztem az előbb .. kerekítve 80 dollárt úgyhogy nem is kevés pénz volt és annyira vártam.. régen akartam egy ilyen csizmát. De drágák és akkor úgy gondoltam megengedem magamnak és ez lett belőle .
ápr. 3. 20:25
 17/35 anonim ***** válasza:
65%
"Ha tudnál értelmezni "...én kérek elnézést, hogy benéztem egy fél mondatodat. Szerencsére nekem ez nem került 80 dolláromba.
ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Látom az együtt érzés megy Magyarországon még mindig.. neked is kellene a fogalmazásodon meg a modorodon talán változtatni! Ez az első eset hogy így jártam… bárkivel megeshet … legyünk már egy kicsit empatikusak az emberekkel. Akár te is lehetsz egyszer figyelmetlen egyszer neked sem esne jól a rossz modor. Mikor rendeltem nagyon siettem. Mivel épp Magyarországon voltam és azzal tisztában voltam hogy nem két nap mire ide ér gyorsan rendeltem meg mivel úgy éreztem lehet itt sem leszek mire ide ér már Ausztriába meg kellett volna rendelnem mielőtt haza értem de elfelejtettem és sajnos én is az az ember vagyok aki pánikot kap ilyenkor és elhamarkodja a döntéseit. A munkahelyeim helyszíne általában mások mert sokat váltok.. vendéglátást végzek és mikor új munkahelyen vagyok nem szoktam azonnal oda rendelgetni illetve már azért benne voltunk majdnem a télbe és jó lett volna azt a csizmát akkor magammal vinni a téli szezonra és használni ha már megvettem.. remélem kielégítő volt a válasz .. és igen logikusan ez volt a második amerikai rendelésem az elsőnél egy oràkulum kártyát vettem ami meg is érkezett és boldog is voltam mert csak a készítő eredeti oldaláról tudtam megvenni.. egyébként az egész életem rendelgetés mert eleget töltök a munkám miatt emberek között nap mint nap olyanok között is amilyen te vagy … illetve időm sincs menni sokszor sehova. Úgyhogy ennyi rendelés után egy hiba bele csúszik .. remélem mostmár mindent tudsz és értesz .. és legalább így ki vagy elégítve ha máshogy sajnos nincs lehetőséged 😙
ápr. 3. 21:04
 19/35 anonim ***** válasza:
20%
LoooooooooooooooooooooooL
ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
27%

"franc sem gondolta hogy nem valódi az oldal"

Szerintem rajtad kívül kb mindenki gondolta.

ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!