Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Temu tényleg ennyire egyszerű?

Temu tényleg ennyire egyszerű?

Figyelt kérdés
Rendeltem már vagy 5-ször Temu-ról, és mindegyik rendelést vissza tudtam igényelni úgy, hogy felajánlotta az app, hogy egyszeri lehetőségként megtarthatom a termékeket, a pénzt pedig vissza is fizette. Vagy ez csak egy bug az applikációban?

ápr. 11. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Kösz, hogy kimaxolod az automatizált baromságot töki, így legalább kevesebb forrás jut majd a tényleges reklamációkra. Igazi hős vagy. Mondjuk ha leülnénk egy asztalhoz és ezt elmondanád, lehet megennéd azt az istenverte asztalt.
ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
féreg
ápr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Mar lassan egy millioval vagyok pluszba a temun, megrendeled, azt mondod nem oke, hibas vagy valami, visszaadjak a penzt te meg eladod jofogason vagy facebookon. Biztos ki fognak tiltatni majd de az elmult par honapban ebbol eltem
ápr. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem fogom megsajnálni a legújabb kínai gigavállalatot, de amióta köztudott, hogy ezek a cégek mellékesben adatbányász és adatbróker cégekkel is kereskednek igencsak sötét módokon, én jobban vigyáznék, hogy milyen adatbázisokba kerül be, hogy "Baktaházi Tivadar: pitiáner tolvaj, maximális rizikó". Lehet, hogy semmit nem számít, de az is lehet, hogy igen kellemetlen láthatatlan akadályokba ütközöl miatta később.
ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
4es gondolom aluminium folia sisakba jarsz mi?
ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fater. Ehhez igazán nem kell zseninek lenni, hogy összerakd. Csomó példa van rá ma itt, Magyarországon is, nem mellesleg. Az, hogy paranoid vagy, nem jelenti azt, hogy akkor már nem is üldözhetnek... És ez még csak nem is paranoia, elég egyszerű megtapasztalni is: kezdj szerencsejátékra költögetni online, aztán próbálgass hitelt felvenni, ráébredsz rögtön, hogy biztos alusapi kellett volna-e.
ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!