Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Min spóroltok, hogy legyen...

Min spóroltok, hogy legyen félretett pénzetek?

Figyelt kérdés

Min és mennyit tudtok spórolni havonta vagy akàr évente?


Én pl mindenhova energiatakarékos izzót vettem, elzárom a vízcsapot ha nem vagyok otthon vagy mikor lefekszem aludni. A gázcsapot csak akkor nyitom meg ha főzök, télen meg ugye fűtéshez. Öblítő helyett ecetet használok.


máj. 3. 05:11
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
A víz az szivárog de albérletben vagyok, így a saját költségemre nem csináltatom meg. Főbérlő meg leszarja. :)) Meg sokszor kollégáimtól kapok ezt-azt. Vagy anyáméktól, rokonoktól. Ruhákat kérek mindig karácsonyra, hogy ne kelljen rá pl költeni. 400-at keresek, de nagyon kevés és így is 12 órázom 3x3-ban.
máj. 3. 09:01
 12/35 anonim ***** válasza:
52%
ja hát az köztudott, hogy úgy kell spórolni, hogy közben szivárogjon a víz, mert ugye minél több vized szívárog el, annál többet fizet vissza neked a szolgáltató bánatpénz gyanánt
máj. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Neked mi bajod van?
máj. 3. 09:28
 14/35 anonim ***** válasza:
0%
gyógyszert szed rá...?
máj. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 IgaziÚriember ***** válasza:
40%

"Min és mennyit tudtok spórolni havonta vagy akàr évente?"


Nem vagyok mélyszegénységben élő, hogy spórolnom kelljen. Én a befektetések embere vagyok, legelőször a saját tudásom gyarapításába fektettem az időt, pénzt, energiát, hogy piacképes végzettségem és tudásom legyen. Utána pedig a 2,5 - 3 milliós havi fizetésem nagyrészét különböző befektetési módokon tárolom pl: saját hitel és tehermentes ingatlant vásároltam Budapesten frekventált helyen amit egyetemistáknak adtam ki albérletnek, állampapírban is tartom egy részét valamint diverzifikálva különböző részvényekben, kisebb hányadát pedig kriptovalutában.

máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 krwkco ***** válasza:
34%

"Min spóroltok...?"

Pl. a banki költségeken. Több számlám is van, egyikre sem fizetek semmit.

Hitelkártyák: a vásárlásnál visszatérítés. A felesleges keret diszkont kincstárjegyben kamatozik és egyben biztosítja az ingyenességhez szükséges havi beutalást.

máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
28%

“Nem vagyok mélyszegénységben élő, hogy spórolnom kelljen”


Tőrölmetszett pénzesproli duma 🤣

máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
57%

Én a vízcsapot rögtön használat után szoktam elzárni. A gázt szintén.


A több félretett pénzhez pedig nem ez a megoldás, hanem többet kell keresni (=több pénzt kell csinálni).

máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
53%

"A víz az szivárog de albérletben vagyok"


Egy tömítés 30 Ft, s kb. 5 perc kicserélni. Nem kell hozzá szerelő.


Egyébként ha csaptelepet kell cserélni (ritka eset, mert a tömítéscsere általában megoldja a gondot), az is megvan pár perc alatt. Nem mindegy, hogy az elszivárgó vizet fizeted akár éveken át, vagy egy új csaptelepet?

máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%

A duguláselhárítón!


Inkább háromszor húzom le, ha nagyot kulázok!

máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!