Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bybit bitcoin alkalmazásból...

Bybit bitcoin alkalmazásból hogyan tudom kivenni a pénzem magyar bankszámlára?

Figyelt kérdés

Szeretném visszakapni a pénzem, már megbántam hogy regisztráltam, lassan 2 hónapja. Nem tudom kivenni egyszerűen a pénzem.

Valaki segítene?


máj. 13. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

"már megbántam hogy regisztráltam"


De mi a gond?


Nem lettél milliárdos?


Vagy más baj van?

máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Magyar bankszámla számra szeretném kiutalni a pénzt. Mi nem érthető?
máj. 13. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Linkeltem a videót, 5. perc után mutogatja a pali a kiutalást, azon mi nem érthető?
máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, de én nem " virtuális pénztárcára" akarok utalni.
máj. 13. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom azok azért vannak, ha valami wc papír puhavalutát akarnál kiutalni, mint pl forintot, akkor nem indítanak közvetlen nemzetközi átutalást, hanem kiutalják ilyen "virtuális tárcára" és onnan utalhatod tovább a magyar banknak. Vagy ez van, vagy ez.


Ha nem felel meg, nyiss a bankodnál egy euro-s devizaszámlát, ha jól láttam eurót lehet kiutalni közvetlen SEPA utalással. Meg ha jól értettem csak olyan bankszámlát fogadnak el kiutalási címnek, amiről bizonyította azzal hogy a tied, hogy valamekkora depositot befizettél róla átutalással.

máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Van már bitcoin automata. Onnan nem lehet közvetlenül KP felvenni?

Nem néztem meg, de valószínú euróban és forintban lehet.

máj. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Magyar bankszámla számra szeretném kiutalni a pénzt. Mi nem érthető?"

És ilyen fogalmatlan emberek vesznek kriptovalutát... 🤣

Minden szolgáltatónál meg van adva hogyan helyezheted be hozzá a pénzedet és hogyan vonhatod ki.

Amikor beutaltad nem gondolkoztál előre, hogy egyszer majd ki is akarod venni?

Amúgy felmész jutyubra és beírod, hogy Bybit tutorial, vagy Bybit kiutalás magyar számlára...

Nagyon bonyi....

máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!