Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera kérdés. Ha 1 forinttal...

Vatera kérdés. Ha 1 forinttal zárul egy aukció, akkor mit utalok az eladónak? Utalok egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Tényleg lehetséges, hogy ha én vagyok az egyedüli licitáló és egy forinttal megnyerem az aukciót, hogy kb. a semmiért vigyem el a tárgyat? Ill. banki átutalásnál akár 100 forintot is utalhatok?


Kicsit zavaros, de kérlek valaki magyarázza el, köszönöm.


2011. okt. 13. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
1 forint + postaköltséget utalod ;)
2011. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utald át a postköltsget plusz az 1 forintot.
2011. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

És ha személyesátvétellel történik a csomag átvétele azon a ponton amit az eladó ad meg? Odamegyek 1 forinttal? Ami persze már nincs is?

2011. okt. 18. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Most akadtam a kérdésedre, lehet, hogy már nem aktuális. Azért válaszolok mégis, mert nálam is pont most volt esedékes egy ilyen 1ft-os, személyes átvétel. Én vittem magammal egy tábla Milka csokit, mert nem volt képem hozzá, hogy üres kézzel menjek. Egyébként, ha megnyerek valamit 1ft-ért, akkor a posta költséggel együtt felfelé szoktam kerekíteni utalásnál. Pl a pk 325ft, akkor 400ft-ot utalok. De nekem mindig forintra pontosan annyit utalnak, amennyiért elmegy. Nem gond, végülis csak azokat a termékeket hirdetem 1ft-ért, amit nem sajnálok annyiért odaadni.
2011. nov. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!