Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol találok egy hiteles...

Hol találok egy hiteles leírást, hogy miért és mennyi vámot kell fizetnem bizonyos külföldről rendelt termékek után?

Figyelt kérdés
Főleg Kínából rendelt műszaki cikkekre, és egy linket,vagy bemásolást ha valaki tudna, nagyon meg köszönném. Nem kérek kommentet, hogy gagyi stb. Tudom. Csak érdekel a vám fizetés... Köszi.
2010. dec. 14. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen a linken találod a kombinált nómenklatúrát, ami alapján be tudod tarifálni a behozni kívánt árut. Mivel a vámeljárás nem egyszerű, javaslom vedd fel a kapcsolatot vámügynökséggel. És vedd figyelembe, hogy a műszaki cikkekre a vámon túl környezetvédelmi termékdíj fizetési kötelezettség is van. Utóbbiban tudok segíteni ha írt privit, de vámügyintézéshez nem értek. :)

2010. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem, de én ebből semmit nem veszek ki. Csak számok, ami szöveg az angol... K*rva vpop. :)
2010. dec. 14. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, így már jobb. :)
2010. dec. 14. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!