Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha külföldről rendelek tápkieg...

TOMAtm kérdése:

Ha külföldről rendelek tápkieget kell rá fizetnem forgalmi adót plusszban?

Figyelt kérdés
Egyik haverom mondta h 600 dollárért rendelt valamit Amerikából,megjött neki a csomag,azt mondta h fél évre rá kapott egy csekket h a cucc amit rendelt forgalmi-adó köteles és be kellett fizetnie,ill. visszaigényelhette volna az amerikai forgalmi adót rá.Azt mondta h összeghatártól függ,de akár fel is bonthatják a csomagod(aminek nem örülnék,mert eléggé fóbiás vagyok,nem is ennék bontott csomagú tápkieget :S ).tud erre valaki valami értelmeset mondani?(mark pl te igen ráérsz,segíthetnél nyomozni :)
2011. jún. 19. 07:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szégyen, hogy nem tudom pontosan, de elvileg, áfa köteles. Vámot rávágják az árra, és a vámmal növelt összegnek veszik a 20%át, ez lesz az áfa. Szállítási díj növeli a vámalapot, szóval az áfa értékét is, elvileg. Viszont, hogy a tápkieg vámmentes lenne esetleg, arról fogalmam sincs. Az értékhatárt se tudom mennyi, ha van egyáltalán jelenleg.
2011. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
tudom h k*rvahülye kérdéseim szoktak lenni,de legalább nem a 'hogy adjak le 10 kilót miközben izmosodok,protein koksz nélkül,a fegyencedzéssel' kategória :)
2011. jún. 19. 08:33
 3/18 anonim ***** válasza:

mark86


ezé mondtam múltkor hogy dobj egy mailt,ahonnan rendelnél és elmondanak mindent. :)

2011. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

mark86


és nem érek rá mer egész éjjel fegyncedzőset játszottunk a haverokkal,

a wc-ben csináltunk kenyérből pálinkát,két guggolás között

jöttek a szülők látogatni,zárkaparancsnokot választottunk és a nagyon hardcore arcok még seggbe is k.rták egymást...

szép sport ez.....furán érzem magam... :)

2011. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de legalább jól érezted magad a seggrepacsizós fegyenckedés közben?érezted a fegyenc-powáááát amiről mi,testépítő-lufik csak álmodozunk? xD
2011. jún. 19. 10:06
 6/18 anonim ***** válasza:

mark86


ennyit a nagy f.szfejű hangemberekről,ennél a kérdésemnél rohadtul elásták magukat...

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2011. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

mark86


amúgy milyen tetoválást csináltattál és hol??? :)

2011. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
haver csinált,egyedit.bal alkarom közepétől megy fel karon vállon keresztül a hátamon-csuklyámon a gerincig,meg előre is a bal mellen a szegycsontig.fekete tribal nonfigurativ.még nincs meg az egész,csak a körvonala vagy hogy mondják,de ígyis csinálta vagy 3 órán át.jól néz ki :)
2011. jún. 19. 11:22
 9/18 anonim ***** válasza:

mark86


az durva lehet! :)

én is akarok majd bal karra meg hátra, de inkább valami "képregény" szerűt! :D

2011. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tele varratjátok magatokat, csak nem a fegyedzésre hangolódtok rá ilyen téren is?
2011. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!