Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ciki az hogy meg a suli óta...

Ciki az hogy meg a suli óta nem dolgoztam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kéne menni de itt nincs kedvem nem tudom magam rászánni, hogy ilyen kevés pénzért dolgozzam. Tervezem a külföldi munkát , attól meg kicsit félek.Au pairnak szertnék kimenni de angol tudásom kevés mondhatni hogy az alapok.Addig elkéne mennem ide valahová és miért nem akaródzik? Elárusíto9 dolgozó vagyok de nem klappol nekem ez a melóóó:-(
2009. jan. 26. 12:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség! Aki akar az tud dolgozni! Annyit, amennyivel keres annyit, hogy meg tudjon élni belőle.

14 éves korom óta dolgozom! Azóta a saját lábamon állok, vannak végzettségeim is. Leégett volna a bőr a pofámról, ha ennyi idősen nem dolgoznék! Ja, és én is vidéki vagyok.

2009. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mindenképp kösz:-) és hogy állsz most?hany eves vagy? nem csak dolgozni kell hanem gondokozni isXDXDXDXD
2009. jan. 27. 20:30
 13/21 anonim válasza:
79%

Mért nem mutogatod magad pénzért esténként webkamerán. Vannak erre szakosodott portálok...


És nézd meg a Velencei kurtizán c. filmet, hátha kapsz valami ihletet...

2009. jan. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap 20:21-es vagyok! 28 éves vagyok most, saját lakásom, autóm van. Két szállodában vagyok üzletvezető helyettes és értékesítési menedzser. 3 nyelvet beszélek a magyaron kívül, 3 szakmám van. Ez azt bizonyítja, hogy talán gondolkozom is néha!!! Amikor annyi idős voltam, mint Te, igaz albérletben laktam, de a magam lábán álltam, autóm is csak egy rozoga öreg orosz csoda volt, de volt. Egyéb kérdés?
2009. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jó 20:21es Gtarulálok:-)nincs több
2009. jan. 28. 12:42
 16/21 anonim válasza:
100%

Esélytelen,hogy szülők segítsége nékül el lehet kezdeni az életet.Még egy "ingyenes" kozmetikusképzéshez is rendgeteg alapanyag,kezdő dolog,befizetnivaló kell,úgy hogy az illető épp csak kezdi az iskolát,tehát nem dolgozhat.Emellett van,hogy este 6-7ig déltől benn vannak,vagy reggeltől délután 3ig.Más iskolát ne is említsek,pl egyes felsőoktatái szakok.Lehetséges,de nem minden suli mellett lehet munkát vállalni,mert egyik a másik rovására megy.Esetleg ösztöndíj,de az sem sok.


Egy szó mint száz: DIÁKKÉNT MUNKÁBÓL NEM LEHET MEGÉLNI.Ez van.Az a szülő aki ezt nem képes megéretni,nem normális.Ha nekem lesznek gyerekeim,segítem őket,hogyan csal lehet.(Más kérdés,hogy jobb lenne inkább elhúzni az országból,de ez egy másik topic)

2009. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Bocsánat gyorsan gépeltem.Több hibám is van,de hogy érthető legyen az utolsó mondat: "segítem őket,ahogyan csak lehet"
2009. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Értettem köszönöm:-) de nem a kérdésre váalaszoltál:-(
2009. jan. 30. 17:58
 19/21 anonim válasza:
100%

Huha, szerintem itt nem csak a munka a gond, hanem az hogy eléggé elhagytad magad. Gondolkodj, filózz egy ideig de aztán kell valami cél, különben tényleg nem lesz miért felkelni reggel!


Félig meddig egy cipőben járunk, diploma után dolgoztam egy rövid ideig, de aztán otthon kellett maradnom súlyos beteg Apukámmal, amíg Anyu el nem tud menni nyugdíjba. De otthon is sokmindent lehet csinálni!!!


Én is elsősorban nyelvet tanulok, de mellette profin beletanultam a háztartásba. Minden szerénytelenség nélkül is istenien főzök:)

Szüleid is biztosan jobban állnak hozzád ha segítesz otthon és a házimunka lefoglal, nem érzed majd magadat olyan haszontalannak!


A választott hívatásom nekem sem klappol már, ráadásul és ebben még képes voltam diplomát is szerezni, de nem kell feltétlenül végzettségednek megfelelően elhelyezkedni.

És vidék, meg külföld között is van átmenet, ami Budapest. Nekem rengeteg barátom ment fel Budapestre, mert itt vidéken nem tudott elhelyezkedni. Hát, aki megszokta a vidéki életet, annak elég sokkoló, de még mindig kevesebb változás mint a külföld.


Az Au-pair dologgal vigyázz, mert ahhoz aztán kell tenni akarás, türelem, és még pár tulajdonság ami csak a Szenteknek van!

2009. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszi szépen:-) es milyen tulajdonságuk van a szenteknek?:-)
2009. febr. 2. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!