Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ciki az hogy meg a suli óta...

Ciki az hogy meg a suli óta nem dolgoztam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kéne menni de itt nincs kedvem nem tudom magam rászánni, hogy ilyen kevés pénzért dolgozzam. Tervezem a külföldi munkát , attól meg kicsit félek.Au pairnak szertnék kimenni de angol tudásom kevés mondhatni hogy az alapok.Addig elkéne mennem ide valahová és miért nem akaródzik? Elárusíto9 dolgozó vagyok de nem klappol nekem ez a melóóó:-(
2009. jan. 26. 12:07
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%

A legutóbbi vagyok!


Szentnek lenni?

Hát élvezd a megpróbátatásokat és legyen birkatürelmed!


Nekem három ismerősöm volt Aupair (igaz, mind Angliában).


Közös tapazstalat, hogy mind lefogyott, így ez fogyokúrának sem árt....


Sajnos az a tapasztalat, hogy az Aupaireket kutyába sem veszik, és ez tényleg a régi háziszolga modern megfelelője... Érzékeny lelkületűek ne menjenek!!!

Én nem voltam Au-pair, de telepített idegenvezető igen, és rohadt egy munka! Ha elmész eladónak legalább van annyi boldogságod, hogy a hülye vevő csak egy adott ideig boldogít, aztán elhúz.

De az id.vez egész turnusokat szenved végig ugyanazokkal a hülye alakokkal, akik közül soknak élvezet ha kivételesen mást szekálhat és ne őt szekálják.

Ezek után képzeld el, hogy valaki folyamatosan ugyanazokat az embereket szolgálja ki...


De persze jó adag megingathatatlan magabiztosság, alkalmazkodóképesség és mehet is!!!!

2009. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!