Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért olyan furcsa ízű a...

Miért olyan furcsa ízű a Szarvasi Mozzarella?

Figyelt kérdés

Imádom a Mozzarella sajtot. Akár egész nap azt tömném magamba. De amit Szarvasi Mozzarella néven forgalmaznak egyszerűen ehetetlen számomra. A Tescoban és a CBA-ban kizárólag ezt forgalmazzák.

Más is van ezzel így, vagy az én ízlésemmel van a gond?


2011. jan. 5. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem a mozarellát és valóban van különbség az eredeti olasz és a magyar termék között. Olaszországban a mozarellát bivalytejből készítik. Szarvason nem tudom, csak bennem is van egy kérdés, hogy van-e nálunk annyi bivaly és tej, amennyi ehhez kell. És az olaszoknál is van annyi bivaly vagy a technológia más?

Személyszerint én meg tudom enni mindkettőt, bár a Tesco-ban egyáltalán nem vásárolok semmit ezért ahhoz nem is tudok hozzászólni.

2011. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Makaay123 válasza:
A Szarvasi Mozzarellának azért másabb az íze mert csak természetes összetevőket tartalmaz és nincs benne sem tartósítószer, sem olyan anyag ami javítja az ízt! Sokkal egészségesebb, mint a többi!
2011. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Előttem van egy Lovilio névre hallgató csomag.

Származási hely: Németország

Összetevők: tej, étkezési sajv:citromsav, tejsavbaktériumkultúrák, oltóenzim, étkezési só


Ebben sincs tartósítószer. Az íze pedig tökéletes.

Amúgy valódi bivalytejből készültet még nem ettem. Nem is tudom, hogy Magyarországon hol lehetne ilyet kapni. Megkóstolnám...

2011. jan. 7. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!