Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen iratok kellenek a...

Milyen iratok kellenek a munkaügyibe ha regisztráltatni akarom magam?

Figyelt kérdés
Még nem volt munkahelyem, sulival végeztem.
2011. jan. 18. 10:18
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja, és amíg nem kapok munkát addíg nekem nem jár semmi támogatás, vagy ilyesmi, mert ugye a RÁT megszűnt.
2011. jan. 18. 10:22
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
személyi,lakcím,jogsi(ha van)bizonyítványok. majd meg kell mondanod h milyen területen szeretnél dolgozni.esetleg külföldön ha szeretnél. ha nem találsz munkát kérdezd meg mikor kaphatsz munkanélküli segélyt(vagy valami ilyesmi).ez annak jár aki nem talál munka helyet.de kérdezd meg feltétlenül. Támogatást csak akkor kaphatsz ha valamilyen tanfolyamra jelentkezel és fel is vesznek. de akkor sem sokat,csak a minimál bért. ami most 65ezer valamennyi.
2011. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
bocsi :D 71500 a minimál bér
2011. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%

Személyi, lakcím - ezeket tuti elkérik, tb, adó, jogsi.. amiket nem feltétlenül kérnek el, de a számát fel kell írnod a jelentkezési papírra.

Kellenek a végzettséget, nyelvtudást - ha esetleg volt gyakorlatot igazoló papírok, bár tőlem a XI. kerületben nem kérték el, csak be kellett diktálni mindent. Barátnőmtől megyeszékhelyen viszont elkérték, szóval inkább vidd magaddal.

Azt, hogy nem jár semmi úgyis szépen el fogják mesélni, akár tudod akár nem, meg kapsz egy kiskönyvet amibe be kell írnod a jelentkezéseid. Nekem 3 hónappal később kell újra megjelenni. (én 25 felett vagyok, így abszolút semmi se jár)

25 alatt (először annak néztek) lehet menni tanfolyamokra, kapsz utazási támogatást állásjelentkezéshez, részt vehetsz az együttműködő programukban.

2011. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
És milyenek ezek a munkaügyis tanfolyamok, tehát bármire iratkozok, akkor kapok mellette pénzt?
2011. jan. 18. 10:32
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvesznek a tanfolyamra... mert nem olyan egyszerű bejutni.
2011. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
És általába milyen gyakran kell menni tanfolyamra?
2011. jan. 18. 10:35
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Igen lesznek munkaügyis tanfolyamok olyan 35-40e ft volt tavaly amit a tanfolyamok mellett adnak én voltam mult héten megérdeklődni mikor lesznek tanfolyamok.Nekem február végét mondták hogy menjek vissza mert még semmit nem tudnak.
2011. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Az utolsó, amire én jelentkeztem heti 5 nap reggel 8-tól délután 4-ig, 2 évig-nyári szünet mint a rendes suliban
2011. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert egy ideig nem tudok elmenni dolgozni (betegségem miatt), de szeretném regisztráltatni magam, nehogy baj legyen belőle, a tanfolyam esetleg szóba jöhet, de az is csak 1-2 hónap múlva. Akkor érdemes bemennem?
2011. jan. 18. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!