Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam egy terméket, elégedet...

Eladtam egy terméket, elégedetlen a vevő, kötelességem visszavásárolni?

Figyelt kérdés
Eladtam Teszveszen egy terméket, a vevő azt mondja elégedetlen vele és kéri vissza a pénzét mert 8napon belül nekem kötelességem visszavásárolni.Ennyi erővel minden vásárolt cuccomat 8nap után küldhetem vissza? Nem értem.Segítsetek
2011. jan. 27. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem erre nincs szabály. Saját oldaladon ezt leírtad, hogy pénzt adsz vissza, ha nincs megelégedve a vevő? Miről van szó amúgy? Kisebb vagy nagyobb értékű?
2011. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen valóban van (a 17/1999. (II. 5.) Korm. rendelet szabályozza), de ez csak a webshopokra vonatkozik. Te nem üzemeltetsz távértékesítő szolgáltatást, ti mind a ketten mint magánszemélyek kötöttetek szerződést egymással. Mondd meg neki nyugodtan, hogy majd ha úgy látszik a tükörben, hogy te egy webáruház vagy, akkor majd visszaadod a pénzét.
2011. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!