Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fontos számodra a szép munkahe...

Fontos számodra a szép munkahely? Próbálod csinosítani a helyet, ahol dolgozol?

Figyelt kérdés
A héten kezdtem dolgozni életem első cégénél, és meglepett, hogy mennyire igénytelen az iroda berendezése. Mindenhol a legolcsóbb, legócskább karton gyűjtőmappák, az írószerek kartondobozban, mikor manapság már szebbnél szebb lefűzőmappákat és egyéb irodaszereket lehet kapni, az ember dönteni nem tud, akkora a választék. Létezik, hogy embereknek ennyire mindegy legyen, hogy milyen környezetben töltenek el napi 8 órát? Mindenesetre, ha lejár a próbaidőm, és állandósítanak, a saját asztalomat feldobom néhány pofásabb darabbal.
2011. febr. 2. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak a cég akar spórolni. Nálunk fordítva van: a főnököm azt akarja hogy minden csillogjon, de ezt egy javítóműhelyben nehéz kivitelezni, mert ahogy elkezdek dolgozni valami olajos/hidraulikafolyadékos/fémporos/stb lesz.

Egyébként tetszik a lelkesedésed, de ne aggódj, majd elmúlik. :P

2011. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alig várom, hogy legyen munkahelyem, és ilyen problémáim legyenek.


Egyébként az első igazi munkahelyemen akitől átvettem a munkát, olyan káoszt hagyott az íróasztalon, és az iratok közt is, hogy kihívás volt átlátni. Szép lassan rendbe a helyére tettem mindent. Aztán jött a csoportos leépítés...Ennyi volt a meló.


Egy másik munkahelyemen is... Ott szó szerint zsíros volt a billentyűzet, egér, stb... Próbaidő után én is letakarítottam az asztalt. Majd az iratokat is a helyükre tettem, mert ott is káosz volt. Hát 2 évet sem voltam ott, felszámolták a céget.


Ezennel itt megfogadom, hogy a következő munkahelyemen NEM teszek rendet. Tiszta legyen az asztalom, és az általam gyártott cuccokat rendben pakoljam valahová, ennél tovább magamtól nem megyek... :-)

2011. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem spórolnak, lehet nem is lehet drágább, szebb cuccokat rendelni...

Nálunk is elég ronda volt minden, de mikor vki magától rendelt drágább cuccokat, rászóltak, hogy azért nem otthon van, meg kellene talán kérdezni, hogy szükség van-e az általa rendelt drága darabokra...saját pénzén meg úgye az ember nem nagyon vesz olyan dolgokat, amiket a cég is megvesz...a tisztaság, rend persze más kérdés, az nem is kerül semmibe...

2011. febr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én saját pénzből is meg fogok venni dolgokat. Nem egy hatalmas beruházás, viszont jelentősen feldobja a hely hangulatát. Szeretem magam körül a szép környezetet. Egy színes ceruzatartó vagy iratrendező tálca még nem fog csődbe vinni. Nyilván a mappaállományukat nem fogom lecserélni. :)
2011. febr. 3. 14:03
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg aztán úgyis olyasmit veszek, amit el tudok hozni magammal, ha esetleg már nem dolgozom ott.
2011. febr. 3. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az más ha csak te használod, de nálunk mindenki használt mindent, és még olyan is volt, hogy lenyúlták a saját, jó kis tollamat...:-(
2011. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak néhányan vagyunk irodisták, mindenkinek saját irodája van, nem hiszem, hogy bárki átjönne, hogy lenyúlja a dolgaim.
2011. febr. 3. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk tök jó, mert a főnök támogatja, hogy jól nézzen ki az iroda, ezért ha van valami ötlet, mondani kell neki, és ha tetszik, megveszi. Különben egyénileg én sem csinálok semmit, mert nálunk is közös asztal- és számítógéphasználat van, szóval nincs is hová tenni. Maximum a hátteret állítom be :D Azt meg jó esetben úgyse látom :D

De ha egyéni irodám lenne, tuti kidekorálnám :)

2011. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!