Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ellopott alufelni? Mi a...

Ellopott alufelni? Mi a teendő? Mit tehetek hivatalos úton?

Figyelt kérdés
2010-ben egy ismerős önkezüleg elvitte az egyedi alufelni szettemet és azóta se jött se csere-felnivel se az árával.(nem tartoztam neki semmi ilyesmi nem volt) A mai nap viszont a neten hírdetésben megtaláltam (nem meglepő mivel tele van lopott cuccokkal) a felnijeimet! Mi van ilyenkor? Nem ment amúgy messzire a szomszéd megyében árulja valaki. A kérdésem tehát hogy mit tehetek hogy jogosan visszavegyem ami az enyém? Kezdésnek írtam a kedves úriembernek egy e-mailt hogy szolgáltassa vissza vagy feljelentem. Valami ötlet még?
2011. febr. 3. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudod bizonyítani hogy a tiéd az a felni, akkor hívd fel a rendőrségeteket (a helyileg illetékest) és kérdezd meg telefon. Lehet, hogy szívesen kimennének veled hozzá, hiszen akkor más lopott cucc is lehet nála bőven, azaz a fickó egy orgazda!
2011. febr. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna a rendőröknek szólni, mert így biztos eltüntette már őket. 100% a tieid? Annyira egyediek voltak? Miért vitte el anno? Be tudod bizonyítani, hogy a felniket nem odaajándékoztad(azaz van írásos adásvételi szerződés), valamint megvannak a vásárlásukat igazoló számlák? Ezeket érdemes tisztázni előtte.
2011. febr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!