Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van önkormányzatnál lakástámog...

Van önkormányzatnál lakástámogatás?

Figyelt kérdés

A párommal most vásárolunk lakást. Nekem első lakás, neki már nem. Én idén töltöm a 21-et, Ő idén a 31-et.

3 hitelünk van; Egy lakáshitel, ami mellé fel kellett vennünk egy személyi kölcsönt, és még a páromnak van régebbről egy frankos hitele. Utóbbi 3 év múlva lejár, akkor már sokkal több marad. A kölcsönök az Ő fizetését teljesen elviszik. Az enyémből kijön a rezsi és meg tudunk belőle élni, bár nem dúskálhatunk.

Érdekelne, hogy létezik-e valamilyen vissza nem térítendő, önkormányzati lakástámogatás. Az is jó lenne, ha a fontosabb háztartási gépeket megvenné az önkormányzat, mert ha kapnánk pénzt, azt úgyis arra költenénk.

Orosházáról van szó.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 8. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre egyetlen önkormányzat sem ad támogatást. Egyéb támogatást is csak annak adnak,ahol az egyfőre eső jövedelem 28-30.000.- Ft körül van. De háztartási gépekre biztosan nem. Mostanában lakásvásárlásra sem.
2011. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lakástámogatás a rezsire értendő,ha megvannak a kellő szociális rászorultság feltételei.Az önkormányzatot nem érdekli,hogy nektek tartozásotok van a banknak,az nem tartozik a szociális rászorultsághoz.Akkor lennél az,ha lennének gyerekeid,egyedül nevelnéd őket,munkahely nélkül.Ilyen,hogy háztartási gépekre? Ilyet még nem is hallottam.Gyerekeseknek alig adnak valamit a megélhetésre,nem hogy ilyenre.Felejtsd el.
2011. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!