Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szobaasszonyként szeretnék...

Szobaasszonyként szeretnék jelentkezni egy hotelbe de ilyen munkatapasztalatom nincs.. Mit írjak az önéletrajzba hogy esélyem lehessen így is?

Figyelt kérdés
Vendéglátásban dolgoztam de mint szobaasszony még nem és eddigi melómhoz nem kellett önéletrajz mert ismerős által sikerült.Segítsetek első önéletrajzom lesz!!
2011. ápr. 5. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak akkor vállald el ezt a munkát ha tényleg nincs más lehetőséged. Én 10 évig csináltam ezt, mert rá vitt a kényszer. Megalázó, sokszor undorító, állandóan lenéztek a vendégek és a nem takarító kollégák, folyamatosan azt éreztették velem, hogy én vagyok a legKEVESEBB, és a legUTOLSÓ. Ráadásul fenn áll a lehetőség arra, h elkapsz valami betegséget, mivel a fürdőket nem lehet szkafanderben takarítani. Azon kívül állandóan vegyszereket fogsz belélegezni. Ha még is vállalod, akkor priviben szívesen segítek.

2011. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!