Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire nagy baj, ha elfelejt...

Mennyire nagy baj, ha elfelejtettem aláírni egy fontos levelet?

Figyelt kérdés
Egy hivatalos levelet küldtem, amiben panasszal élek egy eljárás ellen, de valószínűleg elfelejtettem aláírni. Ilyenkor mit lehet tenni? Küldjem el még egyszer aláírva is? Hülyének fognak nézni. Vagy ők fognak felszólítani, hogy érvénytelen, és küldjem el még egyszer? Tudom, hogy hülye voltam, csak egy kicsit kapkodós időszakom van. Mit tegyek?
2011. ápr. 19. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Elküldeném ujra aláirva.. de tennék hozzá egy utóiratot, amiben jelzed hogy tévedésből a maradó saját példányt postáztad..
2011. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp küld el újra, mert nagy valószínűséggel ők nem fognak szólni (van ahol csak lekönyvelik maguknál, hogy érvénytelen panasz jött, aztán hagyják a fenébe), vagy ha szólnak is, akkor sok idő elmegy erre, és nem halad az ügy.
2011. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!