Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elfelejtettem nyilatkozni a...

Elfelejtettem nyilatkozni a reálhozam kifizetésével kapcsolatban, mi lesz ekkor a hozamommal?

Figyelt kérdés

2011. júl. 22. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nyugdíjpénztárad által ismert lakcímedre postázzák.
2011. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkapod postán.A férjem is "elfelejtette"(igazából lusta volt kitölteni),és tegnap megkapta a pénzt.
2011. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kaptál levelet(áprl.körül) abban leírtak mindent?..

Lakcímre, amennyiben nm veszed át, az összeget, "a Pénztár köteles a visszaérkezett reálhozamot és tagdíj-kiegészítést a Nyugdíj-biztosítási Alap részére átutalni."

levélből idézve..

2011. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második válaszadótól kérdezem. Melyik pénztár tagja volt a férjed (ha nem titok), hogy már postán meg is kapta a kifizetést? Én sem adtam meg számlaszámot, erre azt mondta mindenki, hogy akkor utolsónak veszik az ilyeneket, majd aug. végén sort kerítenek rám. Egyébként én átlépő tag is voltam (még ez is kitolja az ügyintézési időt)a te férjed mindig csak ennél a pénztárnál volt?
2011. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tegnap 20:48 vaok, az este volt a tv-ben, (ha lehet hinni nekik) akkor szept.12-ig kézbesítik és aki nm veszi át szept.16-tól megy a Nyugdíj-biztosítási Alapba!!
2011. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Postás Magánnyp.,és igen végig ennek a tagja volt.
2011. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Első és második válaszolónak is igaza van.

Nekem a postán az mondták hogy ha nem jelentkezek az értesítés után sem, akkor kivételesen a reálhozamoknál szeptember 16-ig megőrzik a postán, nem utalják a nyugdíjalapba

2011. aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!