Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel takarítotok meg pénzt?

Mivel takarítotok meg pénzt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amin lehet spórolni, azzal mindennel. Én pl. dolgozni is svarcba szoktam, hogy több pénzre tegyek szert.
2011. ápr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én alapból félreteszek egy összeget a fizetésből, plusz nem költök hülyeségekre, illetve megfontolom, hogy miből mit veszek (ár/érték arány).
2011. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mit értesz 'hülyeségek' alatt?
2011. ápr. 26. 13:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Például, ha kezdek éhes lenni útközben, akkor nem veszek egy hambit vagy csokit, hanem majd eszem otthon, addig kibírom. Nem veszek meg mindent, amit meglátok, hogy de jó lenne, mondjuk ruhákat, kütyüket. Most például hetek óta nézegetek pendrive-okat, de nem vettem még, pedig csak 5-6 ezerbe kerülne. Egyébként azóta sem lett volna rá szükségem. A biciklimen is három hónapot filóztam, mire megvettem, bár ott a megfelelő típus kiválasztása sem egyszerű. És nem járok kocsmába, nem költök játékgépekre sem.
2011. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az autón rengeteget lehet spórolni, ha eladod. Nemcsak az üzemanyag-költségről van szó, ami a 400+ forintos benzinár mellett egyenlő a totális elszegényedéssel, hanem a kismillió más költségről is. Különösen, ha az autót nem használod másra, csak arra hogy boltba furikázz vele. A tömeg olcsóbb, és a kerékpár a legolcsóbb.


Ha meg senki nem veszi meg, add be bontóba.

2011. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Imádok bicajozni. :)
2011. ápr. 26. 16:11
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezek a tippek hasznosnak tűnnek, írtok még párat, hátha ezzel másoknak is segítünk?
2011. ápr. 26. 16:12
 8/12 jozsi2011 válasza:

A főzéssel! Én például eleinte nem főztem, mindig rendeltem, kész ételt vettem, vagy pedig nagyon egyszerű ételeket ettem... Sokba került.

Mióta odafigyelek mindenre... , hogy mit hol mennyiért veszek és mit főzhetek belőle nem csak a pénzem több kicsit, de még színesebben étkezek is.

Spórolás, ha cigizik valaki és leteszi.

A biciklizés nem is tudom... első ami eszembe jut, hogy míg bemegyek egy boltba ellophatják könnyebben a biciklimet... a másik: hogyan viszem haza rajta vásárolt dolgokat... körülményesnek tartom. Inkább azt mondom nem minden esetben megoldás a bicikli.

A tömegközlekedés jó, csak ugyanennyit benzinre is elköltök és az autóm tiszta és ott áll meg ahol én akarom.

Nézőpont kérdése ez egyértelmű.


Jobb spórolás lehet talán - amint én is még csak gondolkodom - az a sörkollektor, vagy valami ilyesmi napelemes dolog felszerelése a házunkra.

2011. ápr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sörkollektor?!
2011. ápr. 29. 20:55
 10/12 anonim válasza:
Én most találtam egy nagyon jó lehetőséget, amivel a mobiltelefon számlámat tudom csökkenteni. Nagyon jó percdíjak vannak, a családtagjaimmal ingyen tudok beszélni és még pénzt is tudok vele keresni pluszba. Szívesen megosztom ezt a lehetőséget mással is.
2011. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!