Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel takarítotok meg pénzt?

Mivel takarítotok meg pénzt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindent 2szer meggondolok, hogy megvegyem-e, még a hajgumit is vagy bugyit, vagy cipőfűzőt, bármit ami pénzbe kerül.

Olcsó mosópor: Lidlbe 1800Ft 9 kg mosopor (univerzális), persze szívesebben használnék Arielt v Persilt és folyékonyba, de ez van! Nem mosok, csak ha összegyűlt 1 adagnyi. Inkább kézzel mosom, ha 1-2 darab ruha van.


Az ecet nagyon jó a tisztitás-fertőtlenítésben vagy a citromlé (vizkő ellen), vagy szódabikarbóna+ só keverék lefolyó-dugulás ellen meg ilyesmi.

Domestost veszek ha van pénzem, ha nincs annyi, akkor hypot.


Magam csinálok sütit (azt szeretem emit nem kell sütni), régebben szívesen vásároltam a boltban nyalánkságokat. Főzök, én magam, otthonról viszek kaját+inni ha megyek valahova. Nem folyó vizben mosogatok,bár szívesebben tenném azt. Spórolok a mosogatoszerrel is. Több üzletben vásárolok, mi hol olcsóbb, mindennek megnézem az árát.


Imádtam vásárolni , most is néha elcsábulok, de csak azt veszek, ami tényleg nincs-pl. elszakadt a cipő vagy nadrág, és olyat veszek,ami praktikus is nem csak szép. Már nem veszek minden nadrágomhoz külön cipőt és táskát, olyat választok, ami többféle stilusú cuccal is hordható.


MIndenféle kupont,kedvezményt kihasználok!! Tescoban pl.


Anyunak szoktam segíteni a háztartásban-nem vele lakom, kapok tőle cserébe mondjuk öblítőt vagy ami neki több van...vagy meghív ebédre...egyébként is segítenék...


30-40 ezer marad 3unkra havonta, pedig a férjemmel moind2en pénzkeresőek vagyunk, csak nem találunk:). Muszály spórolnom, azaz nem is spórolok, csak egyszerűen nincs pénzem megvenni a dolgokat.

2011. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. Van, aki a mosógépből lejövő második vizet felfogja 1-2 vödörrel. Ezt használja feltörlésre, ill. jó a WC-leöntésre

2. A villany ne égjen, ha nem vagytok bent, ill. sok mindent lehet egy helyiségben csinálni, ha lehet, össze kell gyűlni a családtagoknak egy helyiségben. Ezzel nemcsak villanyt, de télen fűtést is lehet spórolni.

3. Energia-takarékos égők

4. A számítógépnek, tv-nek sem kell egész nap mennie

5. A boltba előre megírt cetlivel menj vásárolni, és azon felül csak azt vedd meg, ami éppen akciós!

Most ennyi jutott az eszembe.

2011. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!