Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most mi legyen az első lépés?

Most mi legyen az első lépés?

Figyelt kérdés

2 éves fiam most kezdte a bölcsit.Tanfolyamra mennék június 15től,viszont van a munkaügyiben 3 havi álláskeresői járadékom.A GYED-em lejár május 17-én,most akkor...

1.,május 17 után igényeljem meg a GYESt,és amikor elkezdődik a tanfolyam,mondjam le 1 hónap után,mert onnan lesz járadékom,vagy

2.,igényeljem inkább az álláskeresői járadékot,mert az valamivel több és úgyis be kell jelentkeznem?

Mert úgy tudom,hogy ha lejár a GYED,utána mindenképp meg kell igényelni a GYESt...Nagyon tanácstalan vagyok,innen oda,onnan ide küldenek,de senki nem mond semmit.


Nagyon köszönöm a segítséget!


2011. máj. 4. 09:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja,még 1 kérdés!Aki tanfolyamra jár,annak jár a GYES,ha az meghaladja a napi 30 órát?
2011. máj. 4. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!