Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnél gazdag lenni?

Szeretnél gazdag lenni?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor hogyan képzeled el ennek a dolognak a megvalósítását,és milyen áldozatokat hoznál érte?
2011. máj. 11. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, visszafogtam a kiadásokat és megtanultam tőzsdézni. Eladtam a kocsimat, az ebből befolyt pénzzel elkezdtem csinálni és fél év alatt megdupláztam az eredeti összeget. A felét kivettem, a többivel folytatom tovább. Ezenkívül van ötletem egy komolyabb vállalkozásra is. Ennek a megvalósulása 1-2 éven belül reális. A kettővel együtt havi szinten 1 millió körüli bevételem lesz.
2011. máj. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen.

En kulfoldre jottem es nullarol feltornaztam magam egy jo fizetesre (pontosabban ketten a parommal) es most a jo bevetelunket elkezdjuk befektetni. Egy resze tozsde, masik ingatlan befektetes lesz. Mindekozben nem szorjuk a penzt, semmi luxust nem engedunk meg magunknak (igaz soha nem is tettuk, lehetosegunk sem volt ra) es elore gondolkodunk mindig, hogy mi legyen a kovetkezo lepes.

2011. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Mit jelent a gazdag? én inkább úgy fogalmaznék, hogy az élet minden területén sikeres szeretnék lenni. Én először csináltam egy cél füzetet, leírtam mi mindent akarok és alaposan le írtam pénzügyileg mi minden kell ehhez.
2011. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudod Krisztián csak pénz legyen meg egészség, a többit megvesszük.. :D
2011. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
P-Mobilt idézve: "Csak egészség és térerő legyen"
2011. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én már most is az vagyok. Kemény idők voltak. A fizetés felét félre kell tenni néhány évig, és máris van kezdőtőke.
2011. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. Sok lemondással járt és jár most is!
2011. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

OFF

16:04 Emil Rulez-től van az idézet :)

2011. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
2011. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!