Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera kérdés! Ha eladtam...

Vatera kérdés! Ha eladtam valamit, nekem is kell értékelni a vevőt, ha igen, mit irjak?

Figyelt kérdés
bele telt több mint 2hétba még eladtam,állandóan csak én irtam neki....,de tegnap végre elutalta a pénzt,én pedig feladtam a csomagot....rosszat nem akarok irni értékelésnél,mert új vagyok,ez az első dolog amit vettek tőlem,ha rosszat irok,valószinű ő is azt fog(de neki nem lenne oka rá),és tuti soha senki nem venne tőlem már semmit...mit irjak?Kell egyáltalán?Mindig kell?Ha nem irok,akkor mit csinálnak?És még egy kérdés,ha jól láttam,a nevek mellett zárójelben van egy szám,ami gondolom azt jelzi hogy mennyit adott el az illető.Nekem mindig 0van,pedig eladtam.Vagy akkor lesz ott csak1,ha ő megkapta,és ir értékelést?Ha nem ir,nem is lesz ott nekem?
2011. máj. 13. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha utalt, akkor ennyit írj, hogy 'minden rendben ment'

Értékelni mindig kell, mert a vatera naponta bombáz majd az emailekkel, hogy elmaradt értékeléseid vannak.

Ha mindkét fél értékelése megvolt, akkor növekszik a szám a neved mellett.

2011. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig megvártam, amíg a vevőm értékelt. Sosem volt rossz tapasztalatom, de ha lett volna, biztos, hogy azt is megírom. Amíg nincs értékelés, addig nem derül ki, hogy végül megvették e az árut.
2011. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De először várd meg, hogy megkapja a csomagot.

Remélem ajánlva adtad fel?

első v.

2011. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,igy már értem.Igen ajánlva adtam fel.Akkor értékelek majd.
2011. máj. 13. 21:58
 5/7 A kérdező kommentje:
amit irtam a kiegészitésbe,hogy"beletelt 2hétbe még eladtam",ezt úgy értem,hogy ő "megvette",és onnantól 2hét volt,még én irogattam neki hogy akkor most mi van,mivel megvette,de nem jelentkezik..stb...
2011. máj. 13. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
én azt javaslom, hogy az igazat írd, és várd meg, míg értékel, mert még mindig okozhat neked problémát (reklamál, nem kapta meg, nem tetszik stb)
2011. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. máj. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!