Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átlag mennyi idő után talál...

Átlag mennyi idő után talál valaki munkát?

Figyelt kérdés
Én már 1,5 éve nem, igaz közben elvégeztem egy féléves tanfolyamot.
2009. márc. 13. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
ez könnyen előfodulhat másnál is, főleg most. Én is lassan egy éve. Pontosabban van, csak nem olyan amilyet szeretnék.
2009. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 2 évig olyan semmilyen munkákat csináltam. Voltam egy-egy hónapot itt és ott és mindenhonnan kirúgtak. Vagy mert én nem ilyenre szémitottam vagy mert nekik nem tetszettem. De közben is kerestem és azt kell mondanom, hogy 1,5 év állandó keresgélés után találtam megfelelő munkát. Már 2006-tól dolgozom itt és szeretem.

De amikor munkát kerestem, akkor napi 4-5 pályázatot küldtem és hetente 2-3 interjúra jártam. Rutinos lettem. És persze olyan cég is volt, akik még csak nem is értesitettek arról sem, hogy megkapták-e a pályázati anyagomat. Vagy behivtak interjúra és többet nem hallottam felőlük. Nagyon nehéz és hosszú folyamat sajnos.

2009. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!