Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez mostmár mindig így lesz?

Ez mostmár mindig így lesz?

Figyelt kérdés

Egy barátom mesélte, hogy Szfváron az Alkalmi áruk boltjában járt (Liszt F. u. legeleje) és az elég kicsi területű boltban 4 (!?) eladónő volt bent. Mindegyik nézte őt, pontosabban bámulta, és még ki is nevették, mikor kiment. (nincs rajta semmi különös v. lenézendő) Azt hitték nem vette észre, pedig nagyon pofátlanul csinálták ...


Az eladók mindent megtehetnek? Mit képzelnek magukról? Ilyenkor mi a teendő, panaszkönyv? A mai világban tényleg a szolgáltatást v. terméket nyújtók "tesznek szívességet" a vásárlónak? Szerintem külföldön ez nem így van. Meg más boltban kedvesek olykor.. De ide, ebbe a boltba én sem megyek többet az biztos.


2011. jún. 1. 06:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, nézd az ő oldalukat. Biztos rengeteget lopnak a boltból és muszáj valahogy megakadályozni ezt.


Azt meg egyáltalán nem biztos hogy a barátodon röhögtek...lehet épp beszélgettek valamit és azon...

2011. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A barátodnak nem kicsit van üldözési mániája...
2011. jún. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mégis mit akarnál panaszolni? Hogy az eladók szoktak nevetni? Vagy hogy a barátodnak üldözési mániája van, és azt képzeli, hogy mindenki vele foglalkozik?


De szerintem nem barátod, akiröl szó van, hanem te voltál benn a boltban, ezt elárultad az utolsó mondatoddal.

2011. jún. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg normális válasz, aki érti is a kérdést?
2011. jún. 1. 08:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Oké, rosszul esett, ennyi. Kicsit túlparázod a dolgot. Az eladók nevettek valamin, te meg azt hitted, hogy rajtad. Persze lehet, hogy rajtad.

Ilyenkor egyszerűen nem mész abba a boltba többet, ennyi. Panaszkönyvet nem ér meg a dolog.

2011. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha mindenki csak annyit tesz meg, hgoy ahol ilyenek az eladók, oda nem megy vissza, akkor a boltban nagyon gyorsan változtatni kell, különben tönkremennek. Szóval elég nagy kényszer.
2011. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, persze mi vagyunk a hülyék. Ha valamelyik bolt nem tetszik, nem mész oda többet. Szerintem roppant egyszerű!
2011. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!