Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 20-30 éves nők, férfiak közül...

20-30 éves nők, férfiak közül sokan miért tehetetlenek? Vagy miért nem tudnak lépni?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarok, de már komolyan rossz olvasni, hogy menyien várnak a sült galambra.Tegnap is egy 25 éves lány írja, hogy 5(!)éve vár a szüleitől egy laptopra.Hát, könyörgöm, a mai világban farkastörvények vannak sajnos, siránkozásból nem lehet megélni!A kártyák már ki vannak osztva!Vagy beszállsz, vagy elbuksz.Sajnos ezt fel kell fogni, mert aki érti, és csak pang, az marad a segélyért ácsorogva.Szülőkre várni ennyi idősen?Mikor azok is sok esetben vegetálnak?Lépni kell, vagy csak rosszabb lesz!
2011. jún. 5. 17:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
hát ez tény ez is, csak sokszor van, hogy ezeknek azért bejön a jó meló akiket körbe vesz a családi védelem a jó meló lehetőség, aki meg mondjuk gyárban tengődik mondjuk diplomásan annak meg semmi változtatási lehetősége sincs .
2011. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

18:03

Hát, a konkrét javaslatom az, hogy nem kell ülni a babérjaidon, hanem igyekezni kell egzisztenciát építeni.Nem általánosítok, vannak kivételek is, de sokan csak csinálják a sokadik diplomát ruhatár szakon, hogy majd azzal könnyebb lesz.Hát nem.Vagy kiállsz magadért, vagy maradsz a süllyesztőben.Sajnos ez van.

2011. jún. 5. 18:10
 13/16 anonim ***** válasza:
mondjuk ez a diplomaszerzés is megér egy misét. én 2008 után ismét itt vagyok abba a koliba ahol laktam, és van aki már a második diplomát fejezi befele és már akkor itt volt mikor én és természetesen rajz-ból nyomja. Állás meg tán ebbe a dologban nincs is. csak ugye addig is még védve volt. majd koppannak sokan. Csak azt sajnálom, hogy álltalánosítanak, nem mindenki végez büfé szakot még a tanárképzőkben sem.
2011. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az igazság az h vmikor valóban hangyányi lehetőség van csak és az is ideig óráig.Felvesznek egy hónapra v annyira sem és küldik utánad a következőd...tudom siránkozás ez is de talán megkockáztatom h aki ezt mondj aannak vmi okból kifolólag szerencséből saját érdeméből de van biztos munkája,majd ha elveszítneé más lenne a vélenénye...

aki pedig tanul és szenved vele az is csinál vmit és nem a babérjain ül az is egy biztosíték ahogy írta az előző h mire megy vele később az meg még a jövő zenéje...a jelenben kell élni.

2011. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát na jó, de azért ha már tanulsz csak körbenézel, hogy van e értelme tanulni, vagy legalább ha már benne vagy néha néha melózol, gyűjtöl egy kis lóvét a kinti életet, hogy ne a 0-ról kezd. Sokan érzik úgy mikor vége az utolsó szabad nyárnak, hogy magukra vannak hagyva, őket nem érti meg senki sem. Bár igaz, hogy egyből nem kell a mély vízbe dobni a szülőknek sem a gyereket, hiszen egyből melót senki nem talál ha csak nem profi valamiben vagy ha tele van ismerőssel. Sok mindentől függ
2011. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Te hogy élsz, kedves kérdező? Hogy lovagoltad meg a konjunktúrát? Szabadna megtudni valamit?
2011. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!