Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit vegyek ballagási pénzből?

Mit vegyek ballagási pénzből?

Figyelt kérdés

Ballagás megvolt lett hatvanezer forintom és nem tudom mit vegyek rajta.Leírom azokat a dolgokat amik kellenének.

-Egy elektro aukusztikus gitár vagy egy elektromosra tenném félre a pénzt(Gitározom+lehet nem érdemes most elektromosat venni mert még nem olyan jó az erősítőm effektem és nem tudnám kihozni belőle a megfelelő hangot...)

-Gépbe:Proci:AMD Athlon II X4 640 3GHz AM3(mostani:AMD Athlon (tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+)

-Gépbe:Vidikari:Ati Radeon HD 5770 1gb DDR5(mostani:Ati Radeon HD 5570 1gb)

-bicót felújítani vagy újat(a mostaniban csak a fék rossz meg a váltó...)(bár mostmár szerintem annyit nem fogok bicózni...)

-lehet eladnám a samsung galaxy 3-am(kb 2 hetes ) és vennék egy Galaxy S-t...

-ajánljatok vmit :D


2011. jún. 13. 02:56
 1/9 anonim válasza:
Huhh, mielőtt belenéztem volna mélységeiben a kérdésnek első gondolatom az volt, hogy fektesd be :D pl. vegyél Eurot, és mikor többet ér, akkor válsd vissaz forintba (hivatalos megnevezést nem tudok:D) Jó, mostanában, mindenre az a válaszom, hogy fektesd be..:D Látom, sok mindent szeretnél, szerintem, csinálj, egy fontossági sorrendet. Minek biciklire, ha most nem használod? Szal, sztem, csináld meg a sorrendet, vedd meg a legszükségesebbeket, és a többit fektesd be :D Gyarapísd a vagyont. Ha azt nézzük, számítógép meg nem tartja a értékét, vedd számításba azt is, hogy mit szeretnél a legjobban. A te döntésed, így nem nevezek meg egyet kronkrétan, bocsi. Remélem, azért segítettem.
2011. jún. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet köszi bár ez az euró váltás dolog nekem nehéz lesz mivel csak 15/f vok.szülők meg nemtom mit szólnának...
2011. jún. 13. 04:06
 3/9 anonim ***** válasza:
"Vidikari" az micsoda?
2011. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia.

a teló maradjon:2hetes!!! adj neki egy kis esélyt! szüleid kiakadnak hogy hülyeség lecserélni.

bicaj megjavít még mindig olcsóbb mint egy új,lefested...

a többit kösd le 3hónapra és jönnek szépen a kamatok szüleid elájulnak milyen szépen osztod be a pénzt,elkezdődik a suli aztán meglátod mindjárt egy csomó mindenre kell majd ha meg nem akkor szépen elkezded a gépet alakítani és ha megkívánsz egy pizzát lesz lóvéd is.

plusz jönnek a csajok v.mivel be kell vágódni legyen egy kis pénzed.

2011. jún. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom, úgy megnézném az ilyen kis taknyosok mit kezdenének úgy félmillió forinttal befektetés terén. "Váltsd euróra, majd vissza" - ez akkora nagy tévedés, hogy nem igaz. Nem lehet rajta keresni, csak ha többtízmilliós tételben csinálod.
2011. jún. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60 ezer forintot átváltani és vissza? A tranzakció bank díja elviszi a kis hasznot is. Banki betét? Hát 60 ezerre jó ha adnak évi 4 000 Ft-ot.
2011. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél processzort.
2011. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Váltsd euróra, majd vissza"


Igazuk van azoknak, akik ezt nem ajánlják. Akkora a rés az eladási és a vételi árfolyam között, hogy ez csak akkor éri meg, ha nagy tételben (értsd. milliók) váltogatsz, vagy ha nagymértékben és gyorsan változik az árfolyam, vagy. Ha az utolsóra hagyatkozol, semmi sem garantálja, hogy arra fog elmozdulni az árfolyam, amerre szeretnéd. Szóval még bukhatsz is a dolgon.

2011. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a gityóra szavazok, a 16 éves fiamnak is ezt javasoltam :) Érdemes elektromosat venni, van olyan jó az erősítőd és az effekted, hogy kihozd belőle a megfelelő hangot :D Nem kell ehhez mega erősítő...
2011. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!