Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire elvesze...

Normális, hogy ennyire elveszettnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Külföldre költöztem a férjem munkája miatt, egy olyan országba, aminek a nyelvét és a kultúráját nem ismerem. Saját vállalkozást indítottam itt, és rettentően elveszettnek érzem magam. Nem tudom, hogy mivel hova forduljak, nem tudom, hogy nem rontok-e el valamit ügyintézés közben és rettegek, hogy megbüntet az adóhatóság. Kezdem teljesen idiótának érezni magam, hogy még azt sem tudom, mit nem tudok, és fogalmam sincs, hogy jól csinálom-e a dolgokat. Hülye vagyok, vagy ez normális? Más is átment már ezen? Úgy érzem magam, mintha elment volna az eszem, hogy nem értek a saját pénzügyeimhez, és nem értem a leveleimet, és nem tudom, hogy mit kitől kérdezzek, és ha válaszolnak, egy percre megértem, és utána megint összezavarodok. Normális ez? Mert én már azt tervezem, hogy feladom a házasságomat emiatt, mert így tönkremegy a karrierem.
2011. jún. 15. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj, nagyon jól csinálsz mindent. Most lehet kicsit döcögősen mennek a dolgaid és ez elbizonytalanít téged. Ez természetes, nehogy feladd. És nem hinném, hogy hülye vagy bár én lennék ilyen bátor mint te. Én még esélyt sem kaptam az élettől semmi jóra. Nehogy eldobd magadtól a lehetőséget szedd össze magad micsoda dolog lenne ezért felrúgni egy házasságot. Nincsenek ott magyarok akikkel esetleg kikapcsolódhatnál?
2011. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a biztatást, annyira jólesik! Igazad van, tényleg jó lenne magyarokat látni, egy kis időre legalább, van egy szomszédos városban egy magyar hölgy, felkeresem. Jó lenne magyar szót hallani. Legtöbbször úgy érzem magam, mint egy ufó a helyiek között, csak azt látom, hogy milyen gördülékenyen megy mindenkinek minden, és hogy milyen más életet élnek mint én. De persze, nekik ez az otthon, nem hozzájuk kellene mérnem magam...
2011. jún. 15. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen országról van szó? Hátha tudunk segíteni esetleg.

Szerintem se add fel, nagyon jó, hogy el tudtál kezdeni vállalkozni, sok sikert hozzá! És ha szereted a férjed, akkor emiatt nehogy felrúgd a házasságod! Úgyis belejössz majd apránként a dolgokba. Elkezded majd tanulni a nyelvet, és minden sokkal egyszerűbb lesz.

2011. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyi időről van szó?

Minden képpen egy nagy tapasztalás, "kaland" mégha nehéz is... tehát hajrá, "le a cipőkkel!" :)

2011. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!