Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ezt írom önéletrajzba,...

Ha ezt írom önéletrajzba, akkor jól teszem?

Figyelt kérdés
A szakmámba eddig mindig azért utasítottak el, mert hogy nincs tapasztalatom. Ha bele írok valami kamut az önéletrajzba tapasztalatként, akkor annak utána néz egy maszek főnök, hogy valósat állítok-e a papíron? Azt mondanám, hogy azért nincsenek papírjaim róla, mert nem voltam bejelentve. Egyébként egy sima eladói állásról van szó.
2011. jún. 17. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Önéletrajzba ne írd bele, inkább interjún kamuzz valami nevesincs céget.

Vagy ha már interjúig se jutsz el mint én akkor írd cask bele :)

Én is kitörölhetem a felszolgáló szakmámmal :)

2011. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemes hazudni, előbb- utobb kiderül (+ ha tényleg ugy alakul h kiderül h kamuztál, még jogi utra is terelődhet a dolog), manapság már nem minden eladoi álláshoz szukséges gyakorlat, probálkozz biztosan találsz olyat ahova felvesznek, csak add önmagad
2011. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat:)
2011. jún. 17. 19:31
 4/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy interjúig se jutok el így, hogy csak gyárak szerepelnek az önéletrajzomba. De ha bele írok valami kamut, akkor egy maszek vállalkozás lehet lecsekkolja, hogy az előző helyen mi volt a vélemény rólam.

A multinál ettől nem tartanék, de a maszek az más.

2011. jún. 17. 19:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Kajak ugyanez az én bajom is. Nekem is egy raktár meg a mostani munkahelyem szerepel az 5 éves munkatapasztalat rovatban. Így sehova nem vesznek fel felszolgálónak mert nincs tapasztalatom benne...
2011. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd bele. Néhány kattintással utána lehet nézni, hogy létezik/létezett-e az általad írt cég, onnantól meg már nem túl bonyolult, amennyiben létezett, megkeresni a telefonszámukat. Ha nem létezett, akkor meg egyértelmű a kamu.
2011. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a válaszokat.

Csak azt nem értem, miért várják el, hogy legyen az embernek tapasztalata, ha kezdőként esélyt sem adnak. Hogy legyen így tapasztalata bárkinek is...

2011. jún. 18. 17:09
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, ha beleírod és lebuksz nem vesznek fel, ha nem írod bele nem vesznek fel.Az eredmény ugyanaz, mit veszítesz ha megpróbálod? Én is kamu tapasztalatokkal jutottam munkához, lehet hogy nélküle még mindig otthon ülnék.
2011. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont a multicégek azok, akik jobban leellenőriznek...nem?
2011. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Lehet, de én azt gondolom, hogy egy multinál ugye több embert is alkalmaznak, és annyira nem járnak utána, míg egy magán kisboltban, már inkább lecsekkolják, azt az 1-2 melóst.

Csak az is eszembe jutott, hogy lehet pont felvennének, és a kamu miatt nem fognak. Nem tudom, hogy mit csináljak :/ Köszi a válaszokat.

2011. jún. 19. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!