Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ezt írom önéletrajzba,...

Ha ezt írom önéletrajzba, akkor jól teszem?

Figyelt kérdés
A szakmámba eddig mindig azért utasítottak el, mert hogy nincs tapasztalatom. Ha bele írok valami kamut az önéletrajzba tapasztalatként, akkor annak utána néz egy maszek főnök, hogy valósat állítok-e a papíron? Azt mondanám, hogy azért nincsenek papírjaim róla, mert nem voltam bejelentve. Egyébként egy sima eladói állásról van szó.
2011. jún. 17. 19:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:16


Te milyen területen jártál sikerrel kamu tapasztalattal? Valami nagyobb cég vagy esetleg szintén kisebb vállalkozás?

2011. jún. 19. 22:34
 12/20 anonim ***** válasza:

"Ugyan már, ha beleírod és lebuksz nem vesznek fel, ha nem írod bele nem vesznek fel.Az eredmény ugyanaz, mit veszítesz ha megpróbálod? "


A becsületed...azt már te döntsd el, hogy mennyit és neked.

2011. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Becsületesen lakhatnék a híd alatt ha akkor nem kapom meg ezt az állást.Köszi az állást választom.Egyébként multicégről van szó.
2011. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

És akkor miért haragudtok a politikusokra akik ugyan ilyen tisztességtelenek? És akkor menjen ki mindenki tüntetni ellenük...ÉS mielőtt azt mondanád, hogy a te eseted más, elmondom, hogy semmivel sem másabb. Najó ők nagyban csinálják, de kicsivel kezdték.

Ha mindenki becsületes lenne akkor máris más lenne a világ.

2011. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudj, de nekem kicsit vicces, hogy próbálsz párhuzamot vonni köztünk és a politikusok között.

Aha, persze, biztos ők is így kezdték, hogy az önéletrajzba beírtak egy kamu tapasztalatot csak azért, hogy munkát kapjanak. Ők is nyilván harcoltak egy minimálbéres állásért. Én pedig nyilván lopni, csalni fogok innentől kezdve. Valószínűleg ezzel a füllentéssel megkárosítom a munkáltatót, ahogy azt a politikusok teszik a hazugságaikkal. Az teljességgel kizárt, hogy én lennék a megfelelő munkaerő, és a munkáltató egy butaság miatt nem alkalmazna...helyettem felvenne egy tapasztalattal rendelkező, ám de link embert stb.Több hülyeséget ne írj kérlek, köszi. Netán személyesen Orbán Viktor miniszterelnök urat tisztelhetem személyedben, aki még soha életében nem hazudott...?

2011. jún. 24. 22:59
 16/20 anonim ***** válasza:
66%

Ne legyél ilyen, kérdező, nem írt hülyeséget. Azért tartunk ott, ahol - többek között -, mert mindenki a maga piti kis gesztenyéjét kapargatja és nem látja át, hogy egy ország egy bazi nagy hálózat, ahol mindenkinek a tettei számítanak.

Btw sok olyan ember volt, akik inkább meghaltak a becsületükért, őket ma hősként tiszteljük. Aki eldobja, annak leköpik a sírját. Erős párhuzam, de igaz. Mindig minden tettet meg lehet magyarázni. De minek?

Értem a problémád, félre ne értsd, de nem értem, hogy gondolhatod, hogy az, hogy más ilyet csinál, legitimálja a te ugyanolyan tetted - ráadásul úgy, hogy az illetőt meg elítéled közben. Sántít a dolog.

2011. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Kérlek idézd azt a mondatomat, amelyikben elítélem bárki tettét.

Engem nem érdekel, hogy mit csinál egyik vagy másik. De az ilyen vélemények miatt én nem szeretnék éhen halni. Tudod te mi az, hogy munkanélküliség? De ha azt írtam volna valami teljesen más kérdésemben, hogy a nyugdíjas szüleimre kell támaszkodnom, akkor szégyelljem magam, hogy nem vagyok képes elmenni dolgozni. Nem igaz? Neked biztosan van állásod, és magas lóról könnyű osztani az észt.

Ne foglalkozzatok azzal, hogy én hogyan jutok munkához rendben? Elolvastam, nem értünk egyet kicsit sem, és több ilyenre nem vagyok kíváncsi, amit ostobaságnak találok, és enyhén provokálónak.

Az ilyenektől amit a kommented első felében írtál, az agyérgörcs kerülget.

2011. jún. 24. 23:27
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

18:24 vagyok


"helyettem felvenne egy tapasztalattal rendelkező, ám de link embert"

Na persze, hogy igen...te leszel a szőke herceg a fehér lovon. Bláblá Lehet, hogy egy másik becsületes, jobban dolgozó embertől veszed el az állást. Ezzel arra kényszeríted, hogy ő is csaljon, mint te...és így terjed az egész, ha hiszed ha nem.


Én nem azt mondtam, hogy ez akkora bűn mint amit a politikusok csinálnak, de az is elég elkeserítő, hogy hajlamos vagy a csalásra. Mindenki egyszer átesik a munkanélküliségen, szóval ne gondold, hogy ilyen csak veled történik...csak persze az embernek mindig a saját gondja a legnagyobb.


"Ne foglalkozzatok azzal, hogy én hogyan jutok munkához rendben?"

Akkor miért írtad ki ezt a kérdést? Most bátorítsalak, hogy hazudjál, és csaljál?

2011. jún. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Biztos voltam abban, hogy majd ezt írod, hogy minek kérdezek. Szerintem bőven elég lett volna, ha annyiban hagyod a dolgot, amit az első kommentedben írtál. Ha megnézed, arra nem is reagáltam, mert oké, van ilyen felfogás is mint a tiéd.

De az amit itt te elkezdtél, az már több mint provokáló. Vágod? Ha nem az sem baj, csak fejezd be, mert nem vagyok kíváncsi erre, és nem is értek veled egyet.

Asszem nem ismerjük egymást, úgyhogy te ne kérdőjelezd meg az én szakmabeli tudásom. Mert átmehetünk ebbe a stílusba is! De inkább ne írj többet, mert nem vagyok kíváncsi rád!

2011. jún. 26. 17:40
 20/20 anonim ***** válasza:
De én írok, mert kíváncsi vagyok rád :))). Kíváncsi vagyok, hogy hogyan gondolkodnak a csalók...szóval figyellek. :))))
2011. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!