Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretném lemondani a családi...

Szeretném lemondani a családi pótlék rámeső részét, mert abbahagytam a sulit, de ezt már nekem kell elintézni! Kell valami hivatalos formanyomtatvány vagy elég ha én írok egy levelet, amiben lemondom és ennyi? Ha valaki tud segítsen!

Figyelt kérdés
ha kell valami nyomtatvány küldjetek Linket légyszi!
2009. márc. 27. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen nyomtatvany, egy sima levellel az alairasoddal lemondhatod a csaladi potlekot. Nagykoru vagy gondolom, ugye? Akkor ird le az adataidat hogy betudjanak egyeztetni, es a kovetkezo honaptol mar nem is fogjak utalni a penzt nektek.

Csak igy ird: Tisztelt Ugyintezo! Alulirott....azzal a keressel fordulok Onokhoz, hogy a reszemre rendszeresen utalt csaladi potlekot megszuntetni sziveskedjen, mivel mar nem tanulok....szoval ilyesmi szoveg kell. Minden adatodat, szuletesi datum, anyukad neve, a cim ahova megy a penz, vagy bankszla szam szoval mindent irjal le.

Alairas, datum.

En is eppen 2 honapja mondtam le:)

2009. márc. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hú!!Köszönöm szépen!!!

Így már megnyugodtam,mert semmilyen letölthető nyomtatványt nem találtam!Ráadásul csak a "politikai családi pótlék lemondását"dobta ki a google.....

Úgyhogy köszi!!:)

2009. márc. 29. 09:03
 3/5 anonim válasza:

Én szeretném megkérdezni, hogy ha abba hagyom a sulit és dolgoznék inkább, és lemondom a családi pótlékot, akkor vissza kell fizetnem azokat a családi pótlékokoat amit visszamenőleg kaptam arra az évre? Pl.: Ha szeptembertől van a jogviszony a családival és én áprilisba lemondom a családit akkor a szeptembertől áprilisig tartó családit nekem vissza kell fizetni?


Nagyon Fontos lenne!!Légyszi irjatok! Köszönöm az információkat!

2011. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Az enyémre is válaszoljon valaki légyszi, nagyonnagyon fontos lenne !!!! Engem is érdekelne, hogy vissza kell-e fizetni !

2013. jan. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd.. Erre is válaszoljon valaki, légysszives!!
2013. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!