Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha semmi munkalehet...

Mit tegyek ha semmi munkalehetőségem nincs, álljak ki az út szélére, vagy mi a fenét tehetek?

Figyelt kérdés

Faluban lakom, a közelben is csak kisváros van, és szinte semmi meló. Újságokat olvasom de az ég világon semmi olyan állás nincs benne amit fizikailag elbírnék végezni, a neten végignéztem hirdetőoldalakat, de szintén semmi.

Feladtam már elég sok hirdetést, arra sincs semmi válasz. Mégis miből éljek meg így, álljak ki az út szélére mert nincs más lehetőségem?? Szeptemberben mennék tanfolyamra, addigra kell a pénz, de honnan szedjem össze?


2009. ápr. 2. 16:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Hány éves vagy?Van szakmád?Vannak olyan OKJ-s tanfolyamok, amit a munkaügyi központ indít és ha nincs szakmád akkor te kapsz érte havonta minimálbért minden hónapban, amíg tart a tanfolyam.

APEH-nál próbálkozz be, mondták hogy van ilyen munka amit a diákok is el szoktak vállalni, gépelés, adatrögzítés, ilyenek.Próbáld meg.Ne állj ki az út szélére, mert jönnek a stricik hogy nekik fogsz dolgozni, aztán nagyon nehéz kikerülni a kezeik közül.

2009. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 kevin42 válasza:
65%

Próbáld meg azt, hogy a faludban lévő idősebb néniknek-bácsiknak segítesz a házimunkába, nem kell nagy dolgokat tenni, de olyanokat amiket nekik sokkal nehezebb.(nem ebből fogsz meggazdagodni de laza és könnyű meló)

Még1 tipp.

Nem tudom mennyire szereted az állatokat.

Ha igen, nyugodtan kitehetnél hirdetéseket, hogy elvinnéd őket sétálni.(szintén nem nagy pénz, de jobb mint a semmi)


Egyébként hány éves vagy, az is fontos...


Egy biztos, utcalánynak semmiképpen ne menny el abból nincs kiszállás, és számos betegségeket is elkaphatsz.

2009. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
77%
Üdv a klubban...Több mint 1 éve vagyok munkanélküli egy alföldi kisvárosban lakom. A legközelebbi nagyváros 60 km. De ott sem adnak olyan fizetést, hogy fizetni tudjam az albérletet...Én neten, újságokban keresgélek. Semmi...Hiába a diplomám is...Többnyire részmunkaidős állások vannak vagy minimálbéresek...De hogy fizessek 70 000 Ft-os fizetésből 50-et albérletre? Pedig már mindent elvállalnék, képzettségemen alul is...Csomó helyen csak teljesítménybért ajánlanak. Mondanom sem kell, mit jelent az...Semmi biztos bevételt. De mondok jobbat is: nem 1x kaptam olyan ajánlatot, hogy dolgozzak ingyen, aztán majd ha 1x fellendül az üzlet, akkor kapok egy kis jutalékot...Hajrá Ferkó, csak így tovább!
2009. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

24 vagyok. Okj-s szakmám van, semmi más, most nincsenek ilyen képzések amiért kaphatnék minimálbért, pont érdeklődtem a múlt héten. De szinte minden héten járok a munkaügyibe, ott sincs semmi, röhej.


Elmennék én bárminek már ha tudnám megkeresem vele a tanfolyamom árát, de ami van: eladó, pultos - nem bírom mert állómunka, voltam takarítani öregeknél, de abból éhenhalok. Állatokat szeretem, lehet ilyen hirdetést is teszek ki, hátha kellek valakinek, de már reménykedni sem tudok.

2009. ápr. 2. 16:32
 5/26 anonim ***** válasza:
41%
Csinos vagy? Sexchat-et próbáld meg, semmire nem kényszerítenek, nem tudom hogy hogy lehet vele keresni, de biztos jobban mint néhány szakmával.Bocs, ha ilyen ötletet adok, de csak segíteni szeretnék.
2009. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Egyszer hirdetéshez raktam képet magamról akkor jöttek az ajánlatok csak épp mind "erotikus munka". Azt hiszem évekig hánynék magamtól ha rib@ncnak állnék, de tényleg nem látok más lehetőséget már.
2009. ápr. 2. 16:36
 7/26 anonim ***** válasza:
53%
Mi a szakmád amúgy?A válság erre is nagyon kihat?
2009. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%
Figyelj, sexchat-től nem leszel rib@nc, csak néznek téged egy cam-en, chatelsz az emberekkel, meg Vip-előadás van néha.Senki nem fog hozzádnyúlni egy ujjal sem.
2009. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A szakmám bolti eladó, amit ugye nem bírok, próbáltam, de ha minden héten beteg az ember akkor hamar kirúgják. Nem tehetek róla hogy ilyen elcseszettül gyenge vagyok.


Sexchat témában nem vagyok járatos. Bár ha az arcomat nem kell mutatni talán bevállalnám. Ilyenért fizetnek emberek?? És ez legális?

2009. ápr. 2. 16:45
 10/26 anonim ***** válasza:
41%

www.josefine.hu és van ott egy olyan, hogy modelleket keresünk.De ne csak ezt nézd meg, hanem más sexchat-es oldalakat is.Lehet hogy ajánlat is van.Egyébként annyit hozzáfűznék, nem hiszem hogy átverés.Hallgattam egy csajt, aki mondta hogy nem élvezi, de hát nincsen más, úgyhogy bevállalta.

Amúgy az APEH-et nem próbálod meg?Kérdezd meg a hozzátok legközelebb eső kirendeltségüket, hogy nincs-e valami adminisztrációs munka.

Sajnálom, hogy ilyen a helyzeted.De miért nem bírod, van valami betegséged?

2009. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!