Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha semmi munkalehet...

Mit tegyek ha semmi munkalehetőségem nincs, álljak ki az út szélére, vagy mi a fenét tehetek?

Figyelt kérdés

Faluban lakom, a közelben is csak kisváros van, és szinte semmi meló. Újságokat olvasom de az ég világon semmi olyan állás nincs benne amit fizikailag elbírnék végezni, a neten végignéztem hirdetőoldalakat, de szintén semmi.

Feladtam már elég sok hirdetést, arra sincs semmi válasz. Mégis miből éljek meg így, álljak ki az út szélére mert nincs más lehetőségem?? Szeptemberben mennék tanfolyamra, addigra kell a pénz, de honnan szedjem össze?


2009. ápr. 2. 16:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
69%

Nem akarlak bántani kedves kérdező,de vszínű,hogy már

pályaválasztáskor is beteges voltál,miért ezt a szakmát

választottad ahol sokat kell állni meg minden.A másik meg az,hogy nem hinném h egy fiatal nő beleszakadna ha

mondjuk abba ha dolgozik egy butikban napi 9-10 órát

és hajtogatja a pulóvereket.Én 7 hónapos terhesen sem

haltam bele.Lehet nem is akarsz igazán dolgozni.Találkoztam ilyen emberekkel már,sírtak h nincs

pénz,de ha munkáról volt szó,ők ezt sem bírják meg azt sem bírják.Szerinted én bírom,hogy 2 gyerek mellett akiket egyedül nevelek 2 munkahelyen dolgozom és közben

a főállásom által szervezett nyelvtanfolyamra járok,hogy

ne veszítsem el a munkámat.Vagy bírod a munkát vagy éhenhalsz.Ha a fizikai munkát nem bírod,a szellemi munkához meg buta vagy,marad a fekvő munka,vagy bármilyen helyen élsz,bizony azt az állást kell elfogadni ami van.

2009. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%

Én nagyon meg tudlak érteni, mert főleg így ismeretlenül hogyan is láthatnánk rá a másik dolgaira, de még ismerős esetén sem biztos hogy jól látja a környezete. Sokáig voltam hasonló helyzetben, gyakorlatilag ugyanez csak külföld (ott egy plusz hátrány, hogy előnyben a hazaiak, és mivel határközelben, újabb plusz, hogy előnyben a beáradó fekete munkás, akinek olcsóbb a határ másik oldalán ugyanabból a feketén keresett+helyiekénél is kevesebb bérből megélni). Na, erre is sokan mondhatják, hogy akkor miért nem költöztél oda, ahová... ennek viszont megint jó oka van, amit nem részleteznék! Ezzel a kis gondolatmenettel azt akartam érzékeltetni, hogy nem tudhatjuk pontosan a helyzetét, hogy mit jelent az, hogy nem bírja fizikailag az állást, tehát ne ítélkezzünk! Mellékesen: én is dolgoztam 9 hónaposan, olyan munkát, amit nem javasolnak várandósság alatt, mert azon szerencsések közé tartozom, hogy ezt bírtam!! Napi 1 órás tornával, de nagyon örülök, hogy bírom! :)


Szóval most a Te dolgodra válaszolva: amikor sokáig állást kerestem, valami marketing vagy hasonló "álszöveggel" meghirdetett helyen volt olyasmi, hogy szexchat, azt hiszem legalábbis ez azt jelenti. Elmentem, megnéztem. Monitorok előtt pózoltak meg idegen nyelven beszélgettek. Azt mondták a lányok, hogy tényleg bejelenti őket, és foglalkozásnak valami marketingasszisztens vagy olyasmi van írva, amiből nem derül ki, pontosan mi ez. Azt mondták, hogy a környezetükben senki sem tudja vagy csak férj, szülők, ki ahogy jónak látja beavatni a környezetet. Ez biztos nem egyszerű így élni... Magyaro-on nem elérhető a vonal, ahol felhívják őket. Idegen nyelven beszélgetnek a férfiakkal, egy magyartól távolabbi ország nyelvén, így hihető, hogy nem jut a környezet tudomására. Még így is sokan parókában voltak! Nem kedvet akartam csinálni hozzá, de szerintem átmenetileg elvállalható ez is, amíg nincs jobb, pl. amíg megszerzi valaki a szakmáját mellette.

Szerintem ha igény van rá, nem azzal van a probl, aki elvállaja, hanem az a probl, hogy ilyenekre van igény. Remélem, segítettem.

2009. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Sexchat?na ne viceljetek!Bizonyara vannak ismeroseid es azoknak vannak autojuk,hazuk,fold,stb.Probalkozz biztositas kotessel,abba nem faradsz bele!Az internetes munkahoz sok ido kell mig elersz valahova es elobb utobb ugyis feladod!Vagy egy masik dolog!Keress egy olyan ferfit aki segit hogy elindulj:)
2009. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
23%

ÜDV A TUTI NYERŐ ADJ EGY HIRDETÉST FÖL GÁLÁNNS URAT KERESEL

ÉS DUGSZ EGYET KETTŐT ÉS KERESEL RENGETEGET NA ÉS AZTÁN A PÁRODDAL IS DUGSZ NEM? MÉRT UNDORODSZ TŐLE KÖNYEN MEG KERESGETED A MINIMÁL BÉT 5 SZÖRÖSÉT ELÉG CSAK 5 PALIVAL RENDSZERESEN KEFÉLNED ÉS SZÁZEZRET KERESEL ÉS MÉG ADÓZNOD SE KELL ÉS JÓKAT KEFÉLSZ EZ A NYERŐ HIDD EL

2009. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
15%
ÜDV DUGJ EGY JÓT ÉLVEZEL IS HATALMASAT MEG PÉNZED IS LESZ TUDSZ ENNÉL JOBBAT????
2009. ápr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
18%
DUGJ AMIG AZT IS MEGTEHETED EZ TUTI NYERŐ 24 ÉVESEN JÓKAT KEFÉLHETSZ ÉS SOKAT KERESHETSZ IS ÉS ADÓMENTES IS EZ A NYERŐ.ÉLVEZD AZ ÉLETET AMIG TEHETED!!!!
2009. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!