Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha semmi munkalehet...

Mit tegyek ha semmi munkalehetőségem nincs, álljak ki az út szélére, vagy mi a fenét tehetek?

Figyelt kérdés

Faluban lakom, a közelben is csak kisváros van, és szinte semmi meló. Újságokat olvasom de az ég világon semmi olyan állás nincs benne amit fizikailag elbírnék végezni, a neten végignéztem hirdetőoldalakat, de szintén semmi.

Feladtam már elég sok hirdetést, arra sincs semmi válasz. Mégis miből éljek meg így, álljak ki az út szélére mert nincs más lehetőségem?? Szeptemberben mennék tanfolyamra, addigra kell a pénz, de honnan szedjem össze?


2009. ápr. 2. 16:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%
www.sexchat.hu.Itt van egy másik.Olvasd el a HELP-en belül az információk előadóknak pontot.Egy 1kredit 1 forintnak felel meg.1 nap szerintem elég sokszor kérnek VIP-es előadást a lányoktól.100 kredit 1 perc.Ilyenkor pedig többen is befizetnek ám,a műsor pedig 3-4-5 perces vagy még több, egy embertől összejön 300 ft 3 perc alatt.Szóval szerintem meg lehet próbálni.
2009. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok neked hogy összejöjjön valami meló.
2009. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%
Nyelvet tudsz?Külföldre babysitternek?
2009. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell kifizetned a képzés díját?Nagyon gondold meg hogy milyen tanfolyamra mész el.Mert sokat felfuttatnak valami reklámszöveggel, aztán később derül ki hogy semmire nem jó.Csak jól hangzanak.
2009. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
A tanfolyam majd pont arra kell hogy külföldre mehessek utána dolgozni, munkát is ajánlanak ha jól elvégzem, barátaim ajánlották akiknek már sikerült, szóval jónak tűnik csak ugye a pénz kell a kezdéshez... Apeh-nél mindenképp megnézem van-e valami, mivel elsősorban normális munkák érdekelnek, szóval a szexchat csak a legvégső esetben jöhet szóba. Hát... reménykedem hogy lesz valami.
2009. ápr. 2. 17:47
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
De ez nyelvtanfolyam?Vagy tudsz már valamilyen nyelvet?
2009. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha Pesten laknál, hozzánk jöhetnél is, mert pont keresünk új kollégákat.
2009. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi írj ha sikerült valami!
2009. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%

Hová jut ez a világ?! Egy fiatal csinos lánynak az egyetlen reális pénzkeresési lehetőség a szexchat? Azt a sok perverz tetvet kéne rugdosni, aki pénzt fizet azért, hogy mások szerencsétlen helyzetét így kihasználja! Szar világ!


(F/24)

2009. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez van.De írta, hogy valamiért nagyon gyenge, nem bírja a kemény fizikai munkát és többször is megbetegszik.De ha nincs más, akkor inkább már a sexchat, mint hogy ne sikerüljön összegyűjteni a pénzt a tanfolyamra, vagy hogy éhen haljon.

Én sajnálom ezt a lányt,bár tudom hogy ezzel nem sokra megy.De remélem hogy minél előbb rendbe jön az élete.

2009. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!