Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak gazdag, tehetős emberek...

Vannak gazdag, tehetős emberek az oldalon, a tagok közt? Te közéjük tartozol -e?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne vannak-e a tagok közt tehetősebb emberek.Azt is odaírhatjátok,ha a publikus,(Bár egy anonym oldalon,miért ne lehetne leírni?)hogy miként gazdagodtatok meg?
2009. ápr. 3. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Mit jelent a számodra a gazdagság? Azt, hogy van ezer ingatlanod, nagy mercid, egy jólmenö céged vagy annak igazgatója vagy, van egy yachtod az adrián stb..., vagy azt hogy jól keresel anyagi függetlenségben élsz, megengedhetsz magadnak évi 2x nagyobb nyaralást, nem kell spórolni egy csokira?

Egy ember saját magának sohasem elég gazdag.

2009. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit általában a gazdagságon szoktak érteni az emberek.Anyagiakban,50-100 millió ft-tól,aminek legalább 10-20%-a készpénz,vagy nagyon jól kereső emberekre gondoltam még,akik havi 1millió körül keresnek!
2009. ápr. 3. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem, de fogok. =)))
2009. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én havi 1,3 milliót keresek , de egyáltalán nem érzem magam gazdagnak. Sok olyan dolognak nem nézem az ártát , és megveszem ami másoknak csak nehezen elérhető pl: náhány hónapja vettem egy 370 ezres órát.

De , ez csak egy óra , de pl: egy szép autó amit most kinéztem magamnak egy Toyota V8-as ami 19 millió , minimum 2-3 évet kellene gyüjtögetnem , ha nem akarok hitelt stb stb...

2009. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Mit dolgozol hogy 1,3 millát keresel,
2009. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
biztos vállalkozó:)
2010. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!