Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan gyűjthetnék össze...

Hogyan gyűjthetnék össze elegendő pénzt egy lóra?

Figyelt kérdés
Szóval, 11 éves lány vagyok. Van tippetek, hogyan gyűjthetnék össze annyi pénzt, hogy elég legyen egy lóra? Tisztában vagyok azzal is, hogy utána fizetni kell a bértartását, meg venni kell neki dolgokat, pénzbe kerül a patkolókovács és az állatorvos is. Szerintetek hogy gyűjtsek annyi pénzt? Komoly válaszokat kérek! Elég lenne nekem egy póni is, ami elbír (ötvenvalahány kiló vagyok). Ötletek?
2011. júl. 25. 20:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim válasza:
Kedves drága kérdező, mi a f*sznak írod ki a kérdést, ha az előbb meg leosztassz minket, hogy pedig a barátnőd vett magának, csináld azt te is és kímélj meg minket a kérdéseidtől köszi :)
2011. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
56%
Nem, én egy nálad valamennyivel idősebb ember vagyok. Aki nem otthon várta édesanyja hívószavát hogy gyere kis bogaram vesznek neked egy lovat mert olyan kedves voltál hogy le mondtál a napi 5 fagylaltodról. Értsd már meg, olyan világot élünk ahol meg kell dolgozni. Már az is vicc hogy 11 évesen este 9kor itt ülsz a gép előtt..
2011. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
60%
Nem, én egy nálad valamennyivel idősebb ember vagyok. Aki nem otthon várta édesanyja hívószavát hogy gyere kis bogaram vesznek neked egy lovat mert olyan kedves voltál hogy le mondtál a napi 5 fagylaltodról. Értsd már meg, olyan világot élünk ahol meg kell dolgozni
2011. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:
Ha-ha!
2011. júl. 25. 20:48
 25/69 anonim ***** válasza:
55%
Hát röhöghetsz, most játszod itt az agyad mert kiskorodba nem találkoztál a sors kezével, de nagy korodba jól pofán fog vágni azt elhiheted :)
2011. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
44%
Titanium tök igazad van, te jó felnőtt lehetsz, jókat röhögtem a válaszaidon :D
2011. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:
Fogjátok már be a csőrötöket!!! Nem értitek, hogy a kérdésemre szeretnék NORMÁLIS választ kapni, és csak az írjon, aki egy módszert tud írni! Lenéztek a korom miatt! Miért, baj, ha az ember 11 éves?
2011. júl. 25. 20:50
 28/69 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy felnőtt vagyok, mert felnőttnek lenni nem a 18 életév betöltését jelent, hanem felelősséget és komolyságot. DE már van annyi élettapasztalatom hogy egy ilyen 11 éves elkényeztetett lány szavait megcáfoljam, aki mellesleg mindenkit le hülyéz, csak azt nem fogja hogy ő itt az egyetlen csökkentett észjárású élőlény.
2011. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 A kérdező kommentje:
Te vagy csökkentett észjárású, Titanium, mert nem érted meg, hogy én csak egy választ szerettem volna a kapni a kérdésre! Mást nem vártam! Ha neked problémád van azzal, hogy egy ember lovat szeretne és 11 éves, akkor bajod van! Nem csak én vagyok 11 éves, aki lovat szeretne!!!
2011. júl. 25. 20:52
 30/69 A kérdező kommentje:
Ja és egyáltalán nem vagyok elkényeztetett sőt kedves is lettem volna hozzátok ha nem ilyen válaszokkal jösztök nekem
2011. júl. 25. 20:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!