Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Véletlen elnéztem az árat...

Véletlen elnéztem az árat EBAY-en Nagyon fontos PLS Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Harry Potter könyvsorozatot ebayen. Az árát nagyon csúnyán elnéztem :S azt hittem, hogy 1500FT + 600 posta. De kiderült- hogy 1500 posta és 600 000FT a könyv,mert első kiadású :S Mit tegyek? Írtam az eladónak, de mi van ha követeli a pénzt? Nagyon fontos
2011. júl. 29. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell csinálnod.Egyszerűen megírod az eladónak,hogy elnézést kérsz tőle,de mégsem kell a termék neked mert elnézted az árát,és neked ez sok.ennyi.

Az eladó tudomásul veszi,igaz adni fog neked egy negatív jelzést..de mást nem nagyon tud tenni.

2011. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

600000Ft???


Az eladó már postázottként jelölte az árut?

Ha igen, ha megjött, postafordultával küldd vissza.

Úgy tudom az ilyen vásárlásnál is van lehetőség elállni az üzlettől, annak megkötésétől számított X napon belül. Érdemes alaposan elolvasni az e-bay erre vonatkozó szabályzatát. Ha végképp nem tudsz zöld ágra vergődni, akkor írj a customer service-nek (feltéve ha Ebay Buyer Protection volt a terméken).


Bár azt nem értem hogy most akkor átutaltad a pénzt? vagy ez Paypal? mert az engedélyed nélkül nem vehetnek le pénzt a bankkártyádról/Paypal számládról.

2011. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

belinkelnéd az aukciót?


2. senki nem küld fizetés nélkül árut ;)


kérdező írj az eladónak, hogy sajnos elnézted, és nem tudod megvenni - negatívot ad, de talán nem tiltat ki az ebayről

2011. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
[link] ez az?
2011. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen az-az .Köszi a válaszokat amúgy. kicsit megnyugtattatok. Azért nem vernék el 600000-t 7 könyvre. Amúgy kaptam már tőle egy pozitív jelzést :S de még nem utaltam a lét. Eredetileg nem is tudtam volna, mert a kártyám rossz hozzá :D Viszont most nagyon izgulok, hogy mi lesz. Ugye nem kezd el csesztetni a rendőrség ezzel? :D
2011. júl. 29. 16:02
 6/14 anonim ***** válasza:

édes istenem, minek adott pozitívot? az is kezdő még...


írj az eladónak, ne sumákolj, 2000 font után nagyon sok a jutalék, ha ki kell neki fizetnie

2011. júl. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez komoly??? ennyi ért megy????

Én kint pár fontért simán megtudom venni a Harry potter könyveket.Igaz nem első kiadás..de angol...

2011. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól mondja az előző, ez ennyiért rablás. A 7-ből 3 itt csak 20 font: [link]
2011. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 16:14 vagyok

Még 20 fontért sem venném meg,mert én 1 könyvet vettem 2 fontért.(carrboot piacon állandóan árulnak Harry Potter könyveket..néha még alkudni sem kell.

Mondjuk én az unokahúgomnak vettem meg.Magamnak Stephen King könyveket veszek 50 penny és 2 font között..

2011. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Írtam már neki több levelet is :D Amúgy én is azt hittem hogy 2 font. Dehát :/ nem :D mondjuk úgyse fizetném ki neki :D akkor se ha akarná. Lehet, hogy szemét vagyok, de nincs 600K-m könyvre a fülem mögött. Lehet meg kell néznem a kis polcot is
2011. júl. 29. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!