Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tesókérdésben szeretnék...

Tesókérdésben szeretnék segítséget. Ha a kistesó nem "érkezik" meg két évre, hanem pár hónappal később, hogy számolják a gyes, gyedet?

Figyelt kérdés
Most 10 hós a kislányon, van idő még, de egészségügyileg sajnos nem vagyok rendben. Így most kicsit tolódik a projekt... köszönöm!
2011. aug. 9. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én két gyed között 8 napig gyesen voltam.:))

Az új gyedemet abból számolták,ami akkor lett volna a fizetésem,így minden alkalommal-3x szültem-magasabb lett.

2011. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem 2 év és 3 hónap a korkülönbség a gyerekek közt.Én a gyed után nem mentem gyesre,hanem kivettem az összegyűlt szabikat(maszek,rugalmas főnökkel)és utána szülési szabadságra mentem.Nekem is több lett a gyed de nem csak a növekedés miatt,hanem annó táppénzből(veszélyeztetett voltam,viszonylag hamar abba kellett a tényleges munkát hagynom)számolták,most meg "munkaviszonyból".egy 3 éves és egy 9 hónapos kisfiúk anyukája
2011. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!