Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megkaptátok már a reálhozamot,...

Megkaptátok már a reálhozamot, postán? (OTP)

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen lehetett választani, aki nem küldte vissza, az automatikusan postán kapja meg. Remélem jól olvastam. Én ezért várom postán. Azért sem küldtem vissza, mert azt gondoltam, úgy sem kapok semmit, másnak sokkal több hozamot (mármint nem reál hozamot, kamatot, vagy mit) írtak, mint nekem és ahogy írtam elég alacsob bruttóim voltak és mondták, hogy ne nagyon reménykedjek, hogy pénzt látok. Végig otp-s voltam.

Arra még kíváncsi lennék, ha maradt volna ez a rendszer, mennyi nyugdíjunk lett volna. Az Axa-ról hallottam, hogy ott a legtöbb 0-ás.

2011. aug. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk, reméljük hogy a jövöhéten már megkapjuk. :)
2011. aug. 13. 10:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Én W-s vagyok és még mindig semmi.
2011. aug. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 06:22


Hátha ma hozza a postás. Ide ilyenkor, 9:45 körül szokott jönni.

2011. aug. 19. 09:42
 15/16 A kérdező kommentje:
Na végre. Hozta a postát a pénzt :)
2011. aug. 19. 10:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Szegedről "Sz" betűs vagyok, én még sajna nem kaptam meg. Párom Szőregen "M" betűvel megkapta. Hetek óta nem találkoztam a postással, más körzetben azt mondták, hogy augusztusban mindenkinek kiviszik. Még van egy kis idő, remélem nem lopták ki az értesítőmet.
2011. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!