Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán vásároltam egy terméke...

Vaterán vásároltam egy terméket és kiderült hogy más baja is van amit nem írt le, visszafizettethetem?

Figyelt kérdés
Van ilyen szabályzat?
2011. aug. 16. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem jelezte, képen nem látszik akkor igen. Továbbá ha rákérdeztél hibáira a terméknek és arra sem jelezte. Jó lenne ha az aukciós portált is értesítenéd, illetve ha van levelezést azt elküldenéd nekik.

Korrekt az lenne, ha visszefizetné az általad kifizetett vételi árat illetve a vétellel kapcsolatos posta költséget. Amennyiben a terméket nem tudja cserélni.

Remélhetően nem postai hiba okozta a problémát!

2011. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért értesítse egyből az aukciós portált? Jóhogynem mindjárt indítson kártérítési pert... Előbb vegye fel a kapcsolatot az eladóval, hogy ő mit mond. Lehet, hogy nem volt ismerete a hibáról, lehet, hogy postai kezelés közben keletkezett a hiba... Bármi lehet. De előbb beszéljen az illetékessel, próbálja vele megoldani a problémát, és csak utána lépjen tovább - ha szükséges.
2011. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!