Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez most hogy lehet? Hogy...

Ez most hogy lehet? Hogy küldhetnek vatera számlát amikor már nem is vagyok felhasználó?

Figyelt kérdés

2hónappal ezelőtt még javában vateráztam. Aztán a hó végén ugye kiküldték az első számlámat, 5000Ft-os összeggel. Én másnap már mentem is és befizettem. Aztán rájöttem hogy nekem ennyiért nem éri meg ez az egész 1hónappal ez előtt törlést kértem a vaterától, hogy töröljék felhasználói fiókomat. A feltétel az volt hogy ha nincsen tartozásom minden további nélkül 60 naig folyamatosan megy a törlési folyamat. Mivel semmi tartozásom nem volt, kiírták hogy 60 nap múlva fiókom törölve lesz. Ezt már akkor is furcsának tartotam hozzá kel tennem. Aztán abban az egy hónapban nem is jártam a vaterán, mivel ugye még ha akartam volna akkor se tudtam volna belépni, mert törlést kértem. 10 nappal ez elött jött egy számla a vaterától 608 ft-os összeggel, de se csekk se semmi. Gondoltam nem foglalkozom vele, mivel nem jártam már a teszveszen mióta, gondoltam valami félreértés lehet.

Tegnap viszon küldtek nekem egy levelet, hogy tartozásomat mivel nem fizettem ki, most 1608 Ft-al lógok az allegroup kft nek (vatera. És hogy felfüggesztették fiókomat. Kérdem én. Hogy tudnak felfüggeszteni egy olyan fiókot ami már 1 hónappal ez előtt törölve lett, és semmi tartozás nem volt rajta?

Most meg még csak megnézni sem tudom hogy mire fel állítottak ki számlát nekem, mert fiókomat kértem hogy töröljék, +még elvileg fel is függesztették.

Kapcsolatbalépni meg sehogy sem tudok velük, mivel csak regisztrált felhasználók tudnak...

A hírdetések meg a számlák ugyan úgy jönnek nekem attól függetlenül hogy én már 1hónapja töröltem magam onnan, és be sem tudok lépni.

De csak ki kell fizetnem, mert +költséget nem akarok, de az meg nem igazán lenne vicces ha még mindíg küldenék nekem a számlát attól függetlenül hogy már elméletileg nem is vagyok tag. Ilyenkor mivan???

segítség!


2011. aug. 17. 12:57
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
2011. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ezeket a kérdéseket nekik kellene feltenned. Az is furcsa, hogy tíz nap alatt ennyit nő a tartozás, pedig 2 hét áll rendelkezésre kifizetni. Egyébként akkor most teszvesz vagy vatera?


Csak egy javaslat. Ha legközelebb akárhonnan kapsz számlát, és ha úgy érzed nem jogos, ne dobd a sarokba. Foglalkozni kell vele, mégpedig azonnal, különben ilyen helyzetek adódnak. Sajnos a problémák nem oldják meg magukat.


manju

2011. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi aválaszokat. már küldtem nekik levelet, és kérőre vontam erősen hogy mire fel számláztak nekem. mire ők csak kibújtak a kérdésem alől, és felsorolták nekem hogy miként tudnám befizetni számlám...
2011. aug. 18. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!