Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera! Mit tennétek ebben a...

Vatera! Mit tennétek ebben a helyzetben? (nagyon hosszú levelezés)

Figyelt kérdés

A vásárló leütötte a terméket: 2011/08/20

ezután én Aug. 24.-én elküldtem az utaláshoz az adataim.

5 napig semmi válasz, vaterára se lépett fel.

Küldtem ismét emailt:

Aug. 29:


Kedves ------!

Amennyiben nem válaszolsz leveleimre, semmilyen visszajelzést nem mutatsz, kénytelen vagyok megadni a megfelelő értékelést!

A vaterának már jeleztem hanyagságodat, biztonsági másolat készül erről a levélről, tehát ha esetlegesen nem megfelelően értékelsz, annak nyoma nem marad. Volt már sajnos ebben részem, és megoldottam a dolgot.

TEHÁT! ha elállsz a vásárlástól és jelzed korrekten akkor egy semlegessel értékellek Te pedig pozitívval.

Ha erre a levélre se válaszolsz, akkor valóban értékelek! 2 napot adok a válaszra illetve hogy értékelj!


Üdv


végre küldött emailt szept 1.:

Ne haragudj,de nem én rendeltem hanem a barátnőm,és nem is tudtam róla!Nem nagyon járok fel megnézni az e-mailjeimet!Sokat dolgozom és csak este10 órakkor jövök haza!!

Nagyon sajnálom a dolgot!!!Legalább nekem szólhatott volna,h fizessem ki!De hívtam telefonon,azt mondta elfelejtette!!!

De a HUGOM IS RENDELGET A VATERÁMON...azt hiszem megváltoztatom a jelszavamat!Én ha rendelek mindig dőben feladom a pénzt,még soha sem volt gond!

Kérlek ne haragudj!

Ha már megrendelte én küldöm a pénzt,de az a helyzet,h csak szept.9.én tudnám feladni,tehát késedelmit majd fizetek rá!Kérlek írd meg,h mennyivel küldjek többet...és én majd lerendezem a barátnőmmel!!!!:@

Sajnálom a dolgot,én szégyellem magam!!

Szép napot kívánok neked:)


nem küldte a pénzt és nem is írt emailt, ezért én írtam megint, szeptember 15(!!):


Pont 2 hét telt el, és 9.-én kaptál pénzt, most 15.-e van és semmit se utaltatok.. már fogalmam sincs ki kicsoda és miért ütötte le, de nem várok tovább.

A vaterának a biztonsági másolatot elküldtem, minden adattal, a levelezésünkkel együtt- és ezt természetesen hitelesítve-. Ha esetleg bosszúnegatívat adnál, azt a rendszer másnapra törli. Ennek tudatában reagálj a történtekre és a leírtakra.

Ebben a levélben nincs fenyegetés, csak a puszta tény, hogy nem fizettél, és meg volt adva-akarom írni ígérve részedről- egy határidő amit nem teljesítettél.


ezután még vártam(!!!) nem volt szívem még negatívot adni...

mire ő reagált az előző levelemre szeptember 29.-én(!!!!!!már rengeteget vártam...):

Szija!!!

Nagyon sajnálom,h még nem küldtem a pénzt,de kellett az összes pénz,családi gondjaink vannak...annyira resstellem ami történt,nem szerettem volna hogy idáig fajuljon a dolog!!!Az életemre esküszöm,h küldöm a pénzt és nem 500+385,mert idáig is éppen elég rendes voltál,h nem írtál csúnyákat!

Küldök több pénzt!!!Ne haragudj kérlek,de annyi minden összejött most nekem/nekünk!!

Esküszöm,h amint lehet küldöm a pénzt 1-2 héten belül!Xsak tudom Tescos dolgozó vagyok és olyan a beosztásom 06-22ig minden nap és jobb esetben csak vasárnap vagyok otthon,ami igen nehéz lenne megoldanom,a feladást!!Nem kimagyarázni akarom magam,csak azt szeretném mondani,h nagyon szégyellem magam,h nem küldtem a pént!!Tudom,h ezzel nem mész semmire!De megpróbálom minél hamarabb feladni a pénzt!! Üdv


és MEGINT váááártam!!!!!

és ekkor már oktober 13.-a volt és én előtte (11.-én) értékeltem!!!:

szia

Ma küldöm a tunikára a pénzt!

Amivel sok gond volt!


én válaszoltam okt13.-án: Erteles utan kar kuldeni. En nem javaslom.


Tovabbi sikeres adas-vetelt...


Az iPhone készülékemről küldve


mire ő okt 16.-án, azaz ma!!!:


Uhha nagyképűségből írtad iPhone..Az én telefonom is van olyan jó mint a tied...xD

Különben meg nem szégyellem,h nem vagyok olyan gazdag mint te!Sajnálom,h nem szorult benned együttérzés...Én elküldtem a pénz és a dupláját küldtem,tehát el kell küldened nekem! az mind 1,h mikor küldöd,de én a pénzel kárpótltalak...ha 1 év múlva is küldöd,de el kell küldened...amúgy az elején kedvesebb voltál...ja és még 1 x köszönöm,h lenézel:)Olyan kedves tőled...Tudod én megdolgozom a pénzért,nem a szüleim pénzelnek

Amúgy nem tudom,h miért pöccentél be ennyire...én megírtam,h elküldöm,ha nem is én rendeltem...sajnlom a sok galibát de a pénzt megkaptad...és nem csak amennyiért le lett ütve...

Én széggyellem mit tettem...de megbocsájtás is létezik...de te tudod...



és most mit csináljak????

visszautalnád a pénzt? elküldenéd a felsőt? én már megírtam a negatívot, a vatera fórumba írtam ahol moderátorok, az oldal szerkesztői segítettek, hogy most mi lenne a helyes és azt írták, már rég be kellett volna vágnom a negát. Én vártam, aztán ez lett...

ő pozitívval értékelt, persze ezekután jött volna a bosszúnegatív ha nem várom meg előbb az ő értékelését, amiben szintén esedezik és ígérget mindenféle szépet...


2011. okt. 16. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ha tényleg megjött a pénz, akkor küld el neki a cuccot, kérd meg vaterát, hogy had módosítsad az értékelésedet minimum semlegesre, utána tiltsad le. ez valami kis pöts lehet, de ha nem is, agyilag tuti az.


persze megteheted, hogy visszautalod neki és tiltólistára teszed.

2011. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Chrisstian_ válasza:
én elküldeném neki a terméket a negatív meg maradhat úgy, ahogy van, hisz megérdemli. Max az adásvétel sikerességére vonatkozóan szerepel majd a statiban fals infó, de legalább nem kell jutalékot fizetned belőle a lehúzó vaterának! :D
2011. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Küldd el neki a cuccot, ha utalta a pénzt, ennyi. És sztm többet ne üzletelj vele.
2011. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm aki a kérdésemre felel, és nem másra!!!
2011. okt. 16. 17:18
 5/17 A kérdező kommentje:

én többet ugráltam ezért az egészért, mint ő... és még én menjek postára? mikor 2 hónapot vártam hogy elküldjön nekem 800 ft-ot!!!!!

ha ő annyira megkeresi a pénzt ráadásul nem hiszem, hogy a húga ütötte volna le, csak ráfogta... akkor miért nem tudja ezt kifizetni?

SŐT láthatjátok én semlegessel lezártam volna a tranzakciót, ha szól, és akkor semmi galiba nem lett volna. De ez a 2 hónapos szenvedés és most ez a levél...

vissza kéne utalni, nem?

de nagyon érdekel kinek mi a véleménye, mert ez csak azaz enyém, de a lehető legjobban akarok dönteni.

2011. okt. 16. 17:23
 6/17 anonim ***** válasza:
Én 100 hogy nem küldeném el neki a cuccot, visszaküldeném a pénzt és tiltólista... lehet más többet fizetne azért a tunikáért aki meg ilyen felelőtlen hogy minden hülye rendelgethet az ő nevéről az így járt, kifogás mindig van csak nem kell elhinni! Mellesleg az utolsó levelében mutatta meg az igazi arcát hagyjuk már hogy szegény Tescos dolgozó .... ha én az lennék inkább behúznám fülem farkam hogy csicska maradtam mert lusta voltam tanulni nem pedig híresztelném.
2011. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket! végül is visszautalom neki a pénzt, mert már lezárt ügy!
2011. okt. 16. 17:46
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam, hogy ilyen olcsóbb dologról van szó. Ebben az esetben utald vissza a pénzt, és ne küldd neki el a cuccot.

Majd megveszi más.

Nehogy már sz@r 800Ft-ért még te rohangálj.

2011. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hú. Hát el is vetted a kedvem a vaterától :D Az értékelés miatt ne aggódj, a negatívat már rééégen kiérdemelte. Birka türelmed van. Küldd el neki a tunikát aztán felejtsd el.

Szerintem amúgy valami tinilány lehet. Utálom az ilyen magyarázkodásokat, hogy jajj, nem én voltam, feltörték, meg más is használja blabla, rizsa, porhintés, kamu az egész.

2011. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ne haragudjatok, hogy ilyet kérdezek, de:

Forgalom típusa PÉNZTÁRI KÉSZPÉNZBEFIZETÉS


ez mit jelent?

visszautalnám a pénzét, a fórumba ezt mondták, hogy ez a legjobb.

de nem látom a számlatörténetnél a számlaszámot, csak ezt...


hogy küldjem neki vissza a pénzt?

2011. okt. 16. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!