Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ebben a...

Mit tudok tenni ebben a helyzetben? (Lent)

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy apróhirdetésre , melyben borítékolási és gépelési munkát ajánlanak. Elég hihető volt az egész, több kérdést is feltettem neki, mindegyikre válaszolt, egész értelmesen. Kérte, hogy küldjek neki ezer ft-ot, hogy tudja postázni az anyagokat. Így utólag már tudom, hogy nagy hiba volt, mert nem jött semmi, és valószínűleg átvert. Mit tudok ilyenkor tenni? Kihez tudok fordulni panaszommal? Feljelentést, vagy valami hasonlót tudok tenni ellene?
2011. aug. 21. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Feljelentheted, hiszen sok kicsi sokra megy.Tuti másokat is átvert. De a pénzedet ne várd vissza.
2011. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És merre induljak? Rendőrség? Vagy valami más szervezethez?
2011. aug. 21. 22:12
 3/4 anonim válasza:
semerre hagyd a francba, tanulópénz
2011. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

örülök neki, hogy te ilyen könnyen lenyeled, né nem fogom.

ezt megcsinálja másik pár "tanulóval", máris egész szép kis jövedelme van.. átverésekből..

2011. aug. 21. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!