Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera kérdés SOS? Többi lenn

Vatera kérdés SOS? Többi lenn

Figyelt kérdés
Eladtam a márkás cipőmet a Vaterán múlt héten erre a vevő akinek minden méretet leírtam képek stb visszaküldte a cipőt azzal a kifogással, hogy a cipő szakadt volt.A cípő használt volt de nem volt szakadt ki is tisztítottam úgy adtam postára,erre ma hozta a postás és azt hittem elájulok amikor megláttam mert az oldalán van egy eszméletlen nagy vágás.Nem volt sem elszakadva sem elvágva.Ilyenkor most mit csináljak?Szétvágta a cipőt és eladni sem tudom és hordani sem többet ő meg kérné vissza a pénzét.Aki tud valami okosat az írjon kérem.Ja és nem érem el telefonon nem veszi fel csak emailt küldött a számlaszámról ahová utaljam neki a pénzt.Hova forduljak segítségért?
2011. szept. 1. 10:56
1 2
 1/11 Smartguy86 ***** válasza:
Garanciát nem vállaltál rá, szóval kétlem, hogy bármit tehetne. A fotók bizonyítják, hogy nem abban az állapotban adtad neki el...
2011. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetro ***** válasza:
fotókon látszik, hogy nincs elszakadva nem? ne küld vissza a pénzt, ennyi.
2011. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Látszik persze szinte majdnem új.Most akkor küldjem vissza neki utánvéttel a cipőt?Vagy mit csináljak?Nem lehet fogyasztóvédelemnél feljelenteni?Eszméletlenül bánt a dolog mert ha nem lenne annyira szükségünk a pénzre akkor nem is adtam volna el de így már semmit sem ér.

Itt a cipő ti láttok rajta szakadást?Pontosan 8cm-s a vágás. [link]

2011. szept. 1. 11:15
 4/11 tetro ***** válasza:

figyelj, ha fontos hogy ne zárjanak ki vateráról, akkor először nekik írnék. fogyasztó védelemnél a vevőt nem jelentheted fel persze.

a vételárat megkaptad nem? azt kellene letisztázni, hogy vajon ő hogy kapta meg. mert lehet a postán történt valami, de akkor azt neki kellett volna a helyszínen jelezni, hogy sérült a csomagolás. kérdezd meg tőle, hogy a csomagolás sérült volt-e, mert te sértetlenül adtad fel a csomagot, és a cipőt is ahogy ez a fotókon látszik. a pénzt meg ne add vissza... beperelni nem fog.

2011. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A csomagolás sértetlen volt ezt kérdeztem már töle azóta meg nem hajlandó felvenni a telefont.A cipőt küldjem vissza?
2011. szept. 1. 11:24
 6/11 tetro ***** válasza:
írj neki egy levelet. a cipőt visszakaphatja, de pénzt nem áll módodban visszaküldeni, mert fotókkal tudod bizonyítani, hogy a cipő sértetlen állapotba került feladásra.
2011. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mindenkinek szép napot!
2011. szept. 1. 11:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mikor ő bontotta ki. pl. sniccerrel akkor kivágta? nekem ez a legvalószínűbb. nehogy utalj neki pénzt. Szerintem ő a hunyó.
2011. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jujjj.az még nagy probléma, h értékelted már őt pozitívan :S
2011. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom én nagyon leragasztottam a dobozt de ha erre rákérdeznék biztos tagadná.A másik, hogy én meg már leadtam az értékelést róla és tök nagy pozítivat adtam azon meg már nem tudok változtatni ugye?
2011. szept. 1. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!