Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyennek találjátok az...

Milyennek találjátok az elképzelésemet az alábbiakról? Apukám meghalt és ránk hagyott évekkel ezelőtt sok földet..

Figyelt kérdés
Ennek értéke most kb. 40 millió, évről évre több:) Ezt a pénzt feleznem kell majd öcsivel, de mindenképpen úgy gondoltam el, hogy mindketten jól járjunk:) Nem most szeretném megvalósítani, hanem pár év múlva, amikor családot szeretnék:) Szóval úgy képzeltem, hogy 1 ház épülne nekem és öcsinek. A ház kialakítása úgy történne, hogy ne zavarjuk a másikat, szóval "két részes" ház, de így végül is 1 ház árából lenne. A maradék pénzből saját vállalkozást:) Mi a véleményetek? Jól szeretném elkölteni majd a pénzemet:) Köszi a válaszokat előre is! Tanácsoknak is nagyon örülnék:)
2009. ápr. 21. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ikerházra gondolsz, akkor annak az ára nem kerül fele annyiba mint 2 ház, ugyanis a házaknak nem darabára van, hanem számít a négyzetméter is. Hány éves vagy?
2009. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
20 éves vagyokk:) Köszi a választ!
2009. ápr. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!