Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adóstárs tényleg csak közeli...

Adóstárs tényleg csak közeli hozzátartozó lehet?

Figyelt kérdés
Nekem olyan csak anyukám lenne, de ő azt mondta nem lesz. Az ügyintéző szerint, viszont a nettó 210-nek meg kellene lenni ahhoz, hogy elfogadják, hogy egyedül vagyok, vagy kell egy adóstárs. Nekem meg nincs meg annyi, így kell egy adóstárs, úgy tudom, csak közeli rokon lehet (szülő, testvér, nagybácsi, nagynéni, nagyszülő, házastárs) de egyik sincs, csak anyukám lenne, ő meg nem akar. Akkor most sose lesz hitelem, csak ha megházasodok? A fizetésemhez mérten arányaiban amúgy nem lenne baj vele, de az ügyintéző szerint, akkor is kellene, mert a 210 nincs meg.
2011. szept. 12. 00:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát nézd, mikor neki kellett én a nyakamba vettem. Amúgy akármilyen csúnya dolog ezt mondani, elég köcsögség tőle, mert ha annyira nem tudom fizetni 1) eladom és bőven vissza tudom fizetni, mivel a JELENLEGI válságos piaci ár alatt venném 2 millióval a lakást, és az árának a fele is megvan 2) elvinné a bank a francba és ha nagyon-nagyon nyomott áron adják el, akkor is majdnem kétszer betakarná a hitel összegét.


Szóval neki a világon semmi baja nem lenne belőle, de leszarja. Na mindegy, akkor majd várhatja ő is, hogy mikor fogok foglalkozni a szar személyi kölcsönjeivel, meg a de szar nekem nyugdíj+fizetésből nem tudok megélni segíts már kislányom-ra reagáljak. :)

2011. szept. 12. 23:05
 12/12 anonim ***** válasza:
te zakkant vagy...amúgy hány bankban jártál? mert nem hiszem el, hogy nem adnak hitelt, ha 50 % önrészed, és havi nettó 160ezred van + a lakás értékének kevesebb, mint felére vennél fel hitelt
2011. szept. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!