Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Megbüntettek parkolásért....

Megbüntettek parkolásért. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Angliában élek,és minden hónapban fizetek a parkolási díjért.De nagyon sokszor van úgy hogy késő este amikor haza érek már nincs szabad hely,mert a sok gyökér olyan autókkal is ott parkolnak amivel semmi keresnivalójuk nincs..

Például haza hozzák a céges autót,vagy valaki éppen a szomszédba jött kocsival.Hogy értsétek..Én csak a "K" zónában parkolhatok,mert abban a zónában van a lakás,és arra a zónára fizetek havonta..A "K" zónában elvileg csak azok parkolhatnak akiknek "K" zónás parkoló engedélyük van.De esténként én azért nem tudok beparkolni mert a nem oda való autók elfoglalják a helyet..Így marad a dupla sárga csíkon való parkolás..Viszont itt meg nem lehet állni.Reggel amikor mentem dolgozni már rajra volt a büntető cédula..Most tök ideg vagyok,mert nem érzem jogosnak,hogy 60 fontot fizessek azért mert nem tudtam előző este sehol sem parkolni..Arra gondoltam,hogy írok egy panaszt,hogy eddig mindig becsülettel kifizettem a kötelező parkolási díjat,és tegyenek róla,hogy legyen is hely..Akkor büntessék meg azokat is akik elfoglalják a helyet..

De fogalmam sincs,hogy érdemes-e levelezgetnem velük..

Aki járt már így az hogy oldotta meg?

Akinek volt hasonló tapasztalata,leírná,hogy mégid mit lépett??

előre is köszönöm a válaszokat


2011. febr. 2. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ritka erre az olyan Angliában élő ember akit büntettek meg parkolásért.

Véleményem szerint írj egy levelet, és meglátjátok utána.

2011. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam ,hátha járt már így valaki,hiszen olyan sokan írják,hogy Angliában élnek,hogy sokszor azt hiszem hogy többen vagyunk "külföldiek" ezen az oldalon.
2011. febr. 2. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!